| Soricel_4135 a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri de indiferenta, de fite, de regrete...
Cele mai multe si frumoase primeste funda.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| LightingManuel a răspuns:

Ce faci \? ce imi convine,ce trebuie,ce vreau...
De ce? /Ca sa intrebi tu special,sa nu mori prost
Ceai fata de vorbesti asa? Boi eu stiu,daca sunt la teatru si ma intrebati orice...
Da fata funda in coa// Nu vreau ba,ce te dai asa mare,crezi ca gata,i faci pe toti de rahat,pusasi cateva proprozitiii si vrei primul loc.Ial pe ala din coda.
Cum de vorbesti fata asa? Dar ce ma intrebi ma cum vorbesc,tu chiar nu auzi,mi se deregla casetofonul, nu mai porneste muzicuta.
Ai innebunit fata? Ceai? Am innebunit ba, ca beau chiar mult, da de care ceai? Ma duce capu numai la nebuniiii, da funda ca te impusc prin monitorul webului laughing