| gabytzza94 a întrebat:

Buna care stie sa imi spuna mi mie statusuri frumoase de fite, indiferenta, ceva de genu dau Funda pentru cele mai multe :X Multumesclove struck

Răspuns Câştigător
| PuStOaIcA97 a răspuns:

Nuh am nevoie,de tine,mie my binee asaa` bueyy`b-)
mereu vei cauta o alta eu`.la ea
Mi-e my bine fara tine,mie my bine asaa!
Plang in hohote de ras b-)

:X

Dayyy`

every day`

bueyy dathe in mortssiii meeeeii`
Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castiga
Mandria ti-a ramas cea mai mare avere,zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere.
Sa Te |nTorc| |napo| n’am Sa Te rOg…Ma| Bn Sufar Sh Plang O V|ata`nTreaGa sH BlesTem ca De tOt PraFul Sa sE aLeaGa.;("
As fi vrut sa te pastrez in inima…nu ma meritai iubire…uita`ma! ;-j
Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza."!
dar indiferent de ce va fi, nu uita sa fi doar ce vrei tu sa fi ."
imi iubesc baiatul maxim
si totusi stie cum sa faca,cum sa ma tzina,Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina:X"
daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla,acuma nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza te iubesc
[" ♫♦ Va Īůßëśč ♥♫ "]

A fostt frumosss ,darr dp cum stii s`a terminattt

si cedak

dp tne vnee altuu`

>;d<
Si o sa fie bine` chiar dk mai avem pr0bleme` . iti`spun stai linistit`. ` . ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`. ! [ ]
Nu privi in spate,lasa-n urma tot ce-a fost

Tu incercai sa te ridici,el te tragea in jos

Dar nu ceda cand stii ca-nca mai poti

Ca tine sunt putine ,dar ca el sunt toti *
amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*
Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !
♥. Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine
Ca o pata pe camasha, totul se scurge.Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tzine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange .
♥. El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata.Ti.a promis...stiu!Te.a mintit.stiu!El o sa regrete cand e prea tarziu!
♥. Flori uscate`ntr`un buchet . le privesc si te astept, intoarce`te la mine . Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea . imi e atat de greu fara tine
♥. Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu,dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp . !
♥. O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot . lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !
♥. Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci
♥. Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunT . iLuzii faLse`
♥. mmDa . Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram . Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !
♥. hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? ...de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? ...sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !
♥. Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !
♥. Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !
♥. ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*
♥. imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*
♥. Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !
♥. Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine
♥. am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .
♥. oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` ... Ea e` cea caRe` a avuTh` meReu` gRija de sufLetu` tau` !
ღ →P¡§ұ←ღ
* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori!Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu , iti place ca e cuminte...Tu nu prea o minti pe ea...Dar ea mereu te minte ! *
* Nu stiu ce se intampla , sunt departe de realitate!Cand nu esti cu mine ...O zis pare o eternitate ! *
* I`m not the girl you knewed along time ago ,maybe you didn`t observe that from a while i grow up... ! :Xx *
* You are too proud to stop her , thinking that she will come back. ! *
* Au fost zile si nopti ,Au fost tigari si sticle!Au fost zambete, Si lacrimi,Si diverse tentative !:-> *
* Prea multe certuri prostesti !M-am saturat sa te crezi ceea ce nu esti ! *
* Nu mai am control ,Esti de`asupra mea ! .E ametitor.Vreau si tu sa simti asa ! *
* Cat de usor imi e sa`tszi spun TE IUBESC :X.Shi cat de greu mi-ar fi sa te parasesc... !> < *
* Azi te urasc ,Si te iubesc!Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!;x.Si simt asHa ,din viNa ta.Aceleash`sentimente ce schImba viatsZa mea ! *
* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?! .Asta` i dOar parerea ta ! *
* Nu vreau sa renunti la ei peNtru mine.Ci sa te comPorti la fel de bine . ! *
* Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *
* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta ,Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed ! ;X *
* Tu esti vinovat , Pentru tOt ce s-a intamplat ! *
* Fii mai atent la ceea ce iti vOi spune! .De restu` nu ma intereseaza ,da`o`n *** de lume ! *
* Vreau sa ma faci sa ma topesc de dor...Sa ma faci sa-tZi spun meReu ca te Adorr !;x *
* Mereu cand itZi va fi rau sa te gandesti la bine !Nu uita , ca ma ai de paRtea ta pe miNe! > < *
* Ea ,poate e singura ce poate cand apare sa-ti trimita problemele departe
* Ea este pentru unu` . ! Nu o pot avea doi .Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. *
* It`s not supposed to feel this way ,I need you, I need you ,more and more each day ! ;X *
* Poate ca n-ar fi fOst asHa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar acum e ranDul tau sa plangi nu mai pOt sa tac. *
* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret. ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca vOi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !
* Itzi voi impartasii ,un strOp de fericire` n fiecare zii ! *
* Decat sa ma gandesc la ei ,mai bine imi fac mii de idei.Cu tine timpu` sa` l petrec.Si sa invatz sa te Iubesc *
* Mai gandeste-te o data .Cum ar fi inima ta ,Atunci cand nu mai e ea ?! *
* Priveste in jur ca sa pOti vedea adevaraTa dragOste a ta ! ;x *
* Te ador mereu ,pe cuvantu` meu *
* Nu trebuie sa faci un efort sa ma iubesti, Daca nu sunt eu gandeste-te cat de singur esti :-P *
* Iubeste-ma fara nici un regret,PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. *
* Par mereu nocenta si copilaroasa...Asa tOtzi imi cad in pLasa ! :X *
* Baietszii tre` sa` nvetsze ,Sa iubeasca feTele cu dOua fetsze ! *
* Suntetszi dOar cristale false ,Care cand le ating se sparg !GelOzie si inVidie ,Este tot ce avetszi in cap ! *
* Nu conteaza ce a fost ,Ci ce va fi de` acu` nainte *
* Spui cuvinte mari, Pe care nu le`ntszelegi,Inainte sa pleci ,Lasa` cheia sub presH. *
* Pune-te in genunchi ,Si reprezinta-te!Acum ridica-te,Sterge-te la bot sHi prezinta-te. *
.All by me . !
Se intampla uneori

Sa imi aduc aminte de tine...

Simt ca inapoi te vreau...

Dar , stiu ca nu e bine !

mi-as dorii sa te sarut...

Si sa imi adormi in bratze.> <

Nu o sa uit se s`a intamplat .

nu voi iubii un alt baiat` !;x

A fost o data ...

S-a intamplat ca in povesti.

Dar poate acum e timpu` sa te las sa pleci.

Nu ma voi opune , chiar daca Inima imi frangi.

Poate e mai bine,

Sau poate si tu ai sa plangi. !

. Fetele imi spun sa uit de tine acum.

Ai plecat , si ai ales un alt drum.

Ce a fost , s`a terminat !

Dupa tine mult timp am asteptat...

Nu ma poti accepta asa cum sunt eu defapt...

Si nu mai vreau sa plang.

De tine sa-mi amintesc.

Ma doare inima.

Pa , pa . Te iubesc !
Erai naturala , te simteai bine ,si se vedea ... Iti cauti jumatatea , si ti-ai cautat`o printre multi . Majoritatea erau copii care se credeau adulti !
"Dar am nevoie de tine ca sa ma iubesti !"
"Si chiar daca n`am fost prima . stii si tu , sunt singura care conteaza !"
Dupa spusele mamei mele.daca acum nu te iubeste, nu te astepta ca in timp sa o faca .
Conteaza masina de afara...apartamentul din capitala conteaza in ce tara o s`o duci la vara :*
Miros iarba si o las sa-mi fredoneze delirul. norii alearga ca ma contopesc si le pierd sirul
"Ce-i frumos in suflet. nu-ti poate fi luat
Chiar daca stiu ca ma minte, prefer sa il cred decat sa simt ca il pierd"
E o poveste pe care o sjtii` []

E povestea speciala din viatsa` asta banala`[:*]
Zambeste`! Tu ejti tot ce am mai bun`[] #
cand soarele va straluci,vom straluci impreuna,ti am zis ca voi fi aici mereu,ti am zis ca vom fi prietene pentru totdeuna. -"
Noi vorbim de parca ne-am certa`. Sa mor`!

Cand spui "Ce mm faci ?! Pe unde esti ?!"

Inseamna ca` vorbesti cu un prieten pe care il iubesti` ! #
Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, doar punct!:X
"Cand ei Cred Ca ai renuntsat da din cap.zambeste si treci la linia de start. " sunt zodia leu .stii si tu ca nu prea dau in spate .ca un leu merg inainte chiar daca merg pe coate
Ai ramas ca un tatuaj facut la betie , pe care sunt mult prea rebela sa-l sterg !"
Nu renunta nicicind la ceea ce-ti apartine,si nu permite altora s arenunte la tine...
te iert pentru ca stiu ca ma iubesti,te iert pentru sufletul meu.
zambesc cand se vad ,plang cand se cearta ,dar indiferent se fapt ei se impaca si se iarta .
". tu ai nevoie de mine , si eu de tine ti-as sugera sa treci peste mandria de sine "
"Daca tu esti bun cu mine, asa voi fii si eu si-ai sa fii mereu pe primul loc in sufletul meuuuu
. trebuie sa`mi pese mai mult d mine . cateodata sa faci rau , aduce bine "
Nu e vina ei ca o folosesti ca sa ma ranesti dar tu,faci spume cand nu reusesti
"Nu m`ai lasat sa-ti arat cine sunt ,m-ai judecat inainte sa ajung la inima ta, nu se face asa.iubeste-ma pe mine nu imaginea mea."
"Degeaba`ncerci sa ma intorci acum din drum, e randul meu sa ma joc cu tine acum ."
"darling, ceea ce nu stii, sau nu vrei sa recunosti tocmai pentru ca stii, este ca sunt mai buna decat ea."
"elegant dar ce e dincolo de fata asta ...stiu doar cei pe care i-am facut sa planga in viata asta ..."
Cu pielea ei bronzata pune pasiune.vorbeste urat .da face numai lucruri bune.
Vreau sa ma iubesti cu adevarat . sa stai mereu langa mine , nu m`am saturat de tine !
Ea spune , el face . S`o plimbe , s`o imbrace . Sta bine cu RON`ii de parca ar fi Iri si Monii )"
"Fetele vor gentzi LV , masini beton . In dormitor bagabontzi cu nume sonor ) !"
"Nu sunt femei pe interes , decat barbati care platesc si femei care primesc !"
Sunt o fata care stie ce vrea . Nu am pe nimeni si mi`e bine asa! Imi place viata nu ma poti judeca, nu trebuie sa`ti scriu vreun raport pe unde umblu, s`au cand ma intorc! "
Dintre toti cei care vor intra in viata mea , numai prietenii adevarati vor lasa
urme in inima mea !"
"Fi perversa cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand cineva nu te pretuieste. Invata sa te faci respectat chiar daca nu toata lumea te inghite."
"♥Si poate voi iubii din nou ♥Eu nu fur inimi,le primesc cadou♥"
Este atat de schimbata;x! Exakt qum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata!""
Ca să poţi să îţi depăşeşti instinctele, trebuie să ştii să îţi controlezi voinţa!
Deşi trăim şi luptăm împreună, fiecare moare singur…
Acum cauţi melodii care să'ţi amintească de noi . Îţi pare rău . şi mie . da nu te mai vreau înapoi. •°"
~>Take careee`!

4 răspunsuri:
| PuStOaIcA97 a răspuns:

[♥] Avem o miee de vise.[♥].
♥ > Daca mama nu ne-a facut surori a stiut de ce.pentru ca Dumnezeu ne-a facut cele mai bune prietene!> ♥

Nenorocita La Propriu, Nebuna La Figurat, Irascibila Cateodata, Ironica De Placere, Ipocrita De La Mama Natura

Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile.""Va iubesc

Ce fac e pura fictiune!

Am trecut prin foc inca o data. ca sa ajung acum sa merg pe apa.

[εїз] Lumea spune ca nu poti zbura.E o minciuna, nu crede in ea!

E greu cand iti repeti in gand"capu sus trebuie sa zambesti" Si subconstientul iti dicteaza „cand plangi sa nu te mai opresti „.

Si nu-mi cere explicatii ca oricum n-ai intelege.Sunt momente peste care trec si le neg.Si de ce tot nu pot sterge prezentul dar incerc.Sa uit ganduri,inghit in sec vorbele spuse din orgoliu.

Ambitia te ajuta, Dar orgoliul te distruge Inima ti-o frange Durerea tot o vei duce.

Cateodata ne grabim```` Cateodata cadem```` s asteptam s ne ridicam,,,,,,,,,,,,```````

unii pot sa uite ce ai facut pentru ei...ce le-ai spus... dar niciodata ce i`ai facut sa simta

Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau!

Ceea Ce esti Tu,eu Pot fi Oricand, Dar ce Sunt Eu, tu Nu Vei putea Fi Niciodata

A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
stii….nu te tine sa te indragostesti de mine…

Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?

Vrei sa conduci lumea alaturi de mine?

Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat!

Un duh mi-a promis 3 dorinte. Eu i-am spus ca nu vreau 3 nici macar doua ci una singura: Mi-as dori sa te am pe tine!

Iubirea ta e singurul gand pentru care exist. Nu uita ca pentru tine traiesc. Si stii de ce? Doar ca sa te iubesc.

Ce sa scriu?…nu incap decat 160 de caractere…oare de cate ori pot scrie TE IUBESC?

Picioarele tale sunt obosite? Pt ca ai alergat prin mintea mea toata ziua….

Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine.dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine…

Inima mea a luat'o razna, striga sperand s'auzi. Si chiar nu'nseamna ca nu plang daca n'am obrajii uzi.

Daca le dai prea mult atentie esti o zdreanta, ia atitudine fetitzo si scuipa`i in fata

Lacrimi nu o sa mai curga pe obrazul meu. da-i in mortii masii pe cei care mi-au vrut rau!

Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea!

Minti ieftin si prost, iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

Te iubesc dar nu iti pasa, mi-e dor de tine dar nu te intereseaza, te doare'n p**a, deci lasa

Am trecut peste ce a fost mai greu.Si nu mi-a pasat ca la bine ati fost cu mine si ca m-ati lasat la greu Am trecut peste asta ink odata.Dar acum sunt o alta fata!

Vorbeste-ma pe la spate...critica ta imi hraneste orgoliul...invidia ta ma face sa merg mai departe

Ii place indiferenta...dar loveste-o/l ca priviri ciudate...o sa apara dependenta.si vei vedea ca-o/l dai pe spate /.:*:*:*

"Cine ma cunoaste stie care'i adevarul, 100 de intrebari tu esti urmatorul.

"Aici am vrut sa scriu.Aici am scris.Acum radeti.Radeti v'am zis.

Te Iubesc! Te simti? Da BuZz!

I wanna do bad things with you!

Somewhere there's someone who dreams of you smile...

| PuStOaIcA97 a răspuns:

If Nothing lasts Forever…will You be My Nothing?

There’s Only 1 way 2 say 3 words 4 you I LOVE YOU

Better to lose a lover, than love a loser!

Don't drink and drive.smoke and fly

Stiu ca ti-e dor de mine, stiu ca-ti lipsesc de cand te-am parasit... CU DRAG CREIERUL TAU!

zambeste! promit ca nu o sa te doara

daca de fiecare data
cand m-as gandi la tine
as primi o stea,
as avea tot universul in maini

ori ii prost, ori nu ma place... ii tampit... dar imi place

| PuStOaIcA97 a răspuns:

The two of us tonight we can make it last
nice, A lil crazy but not too wild, The kinda girl that’ll make you smile

There is only one happiness in life: to love and be loved.

I never forget u!

Poti sa ai tot ce'ti doresti, secretul e sa stii ce sa alegi!

Creez o noua dimensiune.In lumea mea un singur lucru conteaza

Sunt genu de om care considera ca a pirdut numai lucruri ce nu I'au trebuit'!

I am dreaming of you
:X [~_~] See the world in a pink way [~_~] :X

Te gandesti,Aberezi,Trezeste'te, prea frumos visezi.

Vreau o viata nouaa! Si de restuuu` caramele!

Cel mai bun motiv sa mergi la scoala: prietenii.

[♥]Am capul printre norì, dar de aici este o panorama supebaaaa. [♥]

Traiesc intr-o lume de vis, in care totul e permis.

ºAzi ´ open your`º eyes;;] ´, ºexact ca`nº filme b-) ´. Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ Tuº poti ´ sa vezi ´ pe 0ricineº =p~

Ea? Ea este fata care candva adora sa stranga raze de soare intr-un borcan si in zilele ploioase sa le arunce prin jurul ei.

Lumea asta te distruge, te induce in eroare, fura tot si apoi fuge, te raneste si te doare!

Sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X, care nu are absolut nimic special. Are zile in care parul ii sta ca naiba, si zile in care arata extraordinar :X

Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea!
Daca m-as gandi, dac-as lua-o-n serios, De-as avea 9 vieti si-un stil de viata dubios, mi-as trai vietile din plin fara regulamente – 8 le-as irosi – 1 as pastra-o pentru sentimente.

Daca as fi copil mama mi-ar spune ca totul va fi bine, daca as fi copil mi-as lua jucarie si as uita totul, daca as fi copil o gluma m-ar binedispune, dar nu sunt, azi toate astea ma streseaza, as vrea sa mai fiu macar acum putin copil?

Toti suntem in vizita in acest moment si loc. Suntem doar in trecere. Am venit sa observam, sa crestem, sa iubim si sa ne intoarcem acasa

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow
E atat de frig … lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc … traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata …

Let the rain wash away all the pain of yesterday

Asta-i momentu-n care dai tot din tine,
Serpi cu venin venind spre tine-n serpentine,
Aceleasi sterpe tine,terne-n vine,eterne,-n fine,
Temeri, crime-ncep, sa incline din temelie!

Niciodata nu a fost usor...acum e greu

Am intrebari de pus,raspunsuri de dat,ganduri de ascuns, oameni de uitat!

Totul e ca o lume de cristal,iar eu sunt doar un ciob de sticla

Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca

Dorul e focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile.

Imi injectez adrenalina, imi sting setea cu morfina am tigara trasa prin ulei, ma termina, simturile se dezbina mi-e pofta de ketamina

problema ta?! e si problema mea:X
dai uh de belea?! dau si eu de belea:X
uh esti sora mea, asa a fost mereu:X
cat timp suntem impreuna, nimic nu e greu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pozele ar vorbi…… ce crezi ca ar spune avatarul meu?

Prietenii falsi sa imi dea un Buzz…astazi fac prezenta.

Nu-ti ridica femeia la cer ca te va insela cu primu inger

Mama prostilor e mereu gravida

De ce sa bei si sa conduci ….cand poti sa fumezi si si zbori?

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risc?

Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

Vrei sa te dai putin mai incolo sa intru si eu online? "

Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa… "

Cand stapanul nu-i acasa, sar pe geam si intru-n casa

Nu conteaza cat ma iubesti… atata timp cat te prefaci…

Exista 2 cuvinte care te ajuta sa deschizi multe usi: trage si impinge

Cine ride la urma, gindeste mai incet…

Este adevarat ca "banii vorbesc" cel mai des ei imi spun: "La revedere!"

Cine se trezeste de dimineata… casca toata ziua

Ne nastem goi, uzi si flaminzi. De abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc…

Eu nu sufar de nebunie, ma bucur de ea in fiecare minut…

Este bine sa lasi bautura, insa rau este sa uiti unde ai lasat-o…

Acolo unde dragoste nu e… facem !

Dus cu pluta… cine vine ?

Nu exista minciuni doar adevar fara dovezi…

Smeel`s like weekend…

Secretul succesului este sinceritatea. Odata ce poti sa te prefaci, ai reusit. .

Atata timp cat nu-ti pasa unde esti, nu te poti rataci…

Fiecare iubire are un balcon ca Romeo si Julieta, pe care mai tarziu se intind rufe…

Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singur!

Nu-mi stricati proasta dispozitie !

O vorba buna poate tine de cald trei luni de iarna…

Soferul prudent se uita în ambele sensuri înainte de a trece pe rosu…

Azi este prima zi din restul vietii mele…

Traieste cu grija, viata n-are "roata de rezerva"

Femeile sunt ca medaliile olimpice: trebuie sa lupti din greu pentru ele, apoi iti atirna de gat o viata intreaga!

Pace pe pamant si razboi in pat…

Cand doi se cearta, al treilea… e martor…

Mai bine burtos de la bere decat cocosat de la munca !

Fie painea cat de rea, tot mai bun e cozonacul !

Kand eram mik faceam pipi pe mine acum ca am crescut fac pipi pe voi

Vino mama sa ma vezi, muncitor la spatii verzi, c-am furat si eu ceva,

si m-a prins politia

N-am bani de status I-am cheltuit pe avatar

Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca, sa isi dezvolte ambele calitati.

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei…….POLITIA, POMPIERII si SALVAREA

Plecat cu 10 passaturi , sunt sofer de tir

Astazi eram in biserica si cand ma uit la cucoana de langa mine .isi

aprindea tigara.Doamne sa scap berea din mana nu alta

Tristetea trece, lacrimile se usuca, rana se vindeca, raul se uita , dar acum le simt pe toate, odata cu ele trec si eu…

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca!