| Annaa_4696 a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri, triste, de dragoste, amuzante. De toate. Dar si originale. Adica sa nu se gaseasca pe toate site-urile. happy. Funda cel care da cele mai multe statussuri si cele mai frumoase big grin. happy.

Răspuns Câştigător
| dyaaaa a răspuns:

~Ok daca vrei sa ma innebunesti, sa ma zapacesti, sa stii ca reusesti! Eu vreau sa te am sa te atrag, sa te dezbrac, sa te satisfac.
~Nu sunt deloc modesta si ma pis pe tine, nu ma cunosti deci nu vorbi de mine.Nu poti sa ma suporti? Asta e doar treaba ta. Dar oricum, ia mai date-n **** mea.
~Si-as vrea sa-mi spui acum ca nu stiu sa dau clasa, ti-as rade-n fata si ti-as spune "lasa fanii sa vorbeasca".
~Imi pare rau domne' ca fata ta s-a indragostit de un golan, cine se gandea ca fetita de ieri face acum treaba c-un baiat de cartier.
~Adevarata drama o vad mereu in jurul meu, cheia sufletului meu e cheia lui de BMWu'.
~Vrei papusa pe tocuri, nu femeia ta urata, o vrei p-aia de face 8-uri, nu tarfa ta rupta.
~Visele mele se implinesc, cat bat din palme sau cat clipesc.
~ Apare-n metrou cu-n aer de taxi,
Si sa vezi impresii cand se urca-n dacii,
Zarind ce departe pot s-o poarte cracii,
dintr-o data uita ca e de la coada vacii.
~Diamantul? Nu defineste STRALUCIREA! Si chiar nu am nevoie de un Rolex ca sa stiu cat e ceasul... Sa nu uitam ca exista oameni atat de saraci incat nu au nimic altceva decat bani!
~Fetele bune ajung in rai, fetele rele unde vor ele, fetele bune inghit, fetele rele scuipa.
~Si-mi spui "gandesti bine", ai fi socat daca-i sti ce cred eu despre tine.
~Spune-mi ce vezi ca sa vezi ce n-ai vazut.
~Iti place sa faci ancheta ca un procuror, sa spui zi de zi "de te prind cu altu' te omor".
~Ma cataloghezi cu sapca, pantalonii largi. Nu ma integrez in lumea ta de falsi. Hai fi serios, mintea nu consta-n tzoale, atitudinea mea dovedeste ca tu esti moale.
~ Vrei sa pari naiva, emotiva, nu e rau, ca nimeni nu-si da seama ce se-asunde-n capu' tau, esti exact cum trebuie sa fi, asa cum iti convine, ai stilu' tau de-a amagii numai dintr-o privire.
~Nu-s ca voi si nu am fost niciodata. Nu-s ca voi, va repet inc-odata. Nu am vrut, nu am nevoie de mila nimanui, prietenii pe care-i am deocamdata-mi sunt destui.
~N-o sa mai vezi una ca mine, si dac-o sa vezi, nu-i pentru tine.
~Oare stii ce inseamna viata atunci cand n-ai lovele? Oare stii ce tare doare cand ai numa belele? Nu e nimeni langa tine care sa te sustina si de-0asta uneori nu sunt raze de lumina.
~Ai nevoie de un motiv, de o scanteie, care sa te faca sa darami muntii, de o femeie.macar.
~ Si steaua de pe cer ce odata stralucea si-a pierdut lumina in clipa in care el a zis PA!
~Se afiseaza pe strada, o frumusete de gazela, si cand o vad cad si muncitorii de pe schela. Ea e rebela, dar e fata fidela. Doamne ce decolteu are, 10 pe tabela.
~Toti seamana cu tine si tu semeni cu oricine deci gasesc oricand 20 ca tine.

poti sa mai intri si pe rightwords!
sunt mai multe de toate categoriile!:*
fundita?:*:*:*

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

ArTa InSeAmNa TrAnDaFiRi.TrAnDaFiRiI InSeAmNa
rOsU.RoSu iNsEaMnA sAnGe.saNgele iNsEaMnA EnErGiE.energia ma defineste...sAnGele InSeAmNa...PaSiUnE pAsIuNeA mA cArAcTEriZeAZaarta inseamna pasiunea pura la fel ca trendafirii rosii ca sangele**,

.Realitatea` e mult prea dura atunci cand dai de greu ! Visele` se spulbura aproape instantaneu`! big grin

Degeaba va rugati nu o sa ajungeti in rai! Puteti sa pupati si fundu preotilor nu doar mana! Daca vorbesti bine si faci rau intruna!

Atunci stiam ce e dragoste fara sa ne uitam in DEX, acum nu se mai face dragoste, se face doar sex.

1.sufletul imi este pustiu si ratacit sigh crying numai ca el nu isi da seama ce a pierdut . straight face il vreau inapoi chiar si pentru o clipa sa il mai strang in brate si sa ii mai zic TE IUBESC ! crying

2.Ma intreb...te-a durut?!Ieri te-am vazut.dar nu eram eu langa tine sad

3.Decat o viatsa intreaga sa simt lipsa ta.mai bine o clipa sa te pot avea.atatea amintiri,clipe nu pot uita.sad

4.Nu te-am uitatsad.doar am invatat sa traiesc fara tine.te costa un zambet sa ascunzi un milion de lacrimi.sa te uit cat imi doresc.dar nu pot ca te iubesc.si oricat as zice eu.ramai in sufletul meusad

5.Am visat prea mult ce nu trebuia.am vrut prea mult ce nu puteam avea sad

6.Oamenii spun ca iubirea e magie.dar magia e doar iluzie sad

7.A fost.s`a intamplat.si.daca vrei sa faci ceva pentru. noi.da timpu` inapoi sad

8.Si nu stii cat ma chinui.ma chinui dar nu pot.la suferinta mea chiar nu exista antidot straight face

9.Uita cuvintele rele si adu`ti aminte de fapte.n`am nevoie de tine.am nevoie de NOI! sad

10.Ma simt prost straight face.cand te vad imi aduc aminte dar fara rost.

11.Si daca as putea avea o singura dorinta.te-as avea langa mine sad

12.Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am regretat.mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat winking

13.Inca lupt...stii ca nu am cum sa ma supun.ink sper.speranta moare ultima oriqm happy

14.Apare o intrebare.pe cine o sa doara mai tare?!pe tine ca iti vei aminti de mine in fiecare zi?sau pe mine cand stiu ca nu mai vii?!sad

15.Mi`e dor de tine.ma doare groaznic lipsa ta.te-am pierdut oare pentru. totdeauna?sad

16.Sa zambesc nu mai pot.urasc viata.urasc tot.te iubesc.dar imi e greu sigh

17.Mi`e dor de.nu conteaza!orgoliul meu nu se mai pateaza winking

18.E prea tarziu.deja am ales.eu am drumul meu.al tau e in celalat sens.

19.Daca ti-am gresit cu ceva.iarta`ma.daca ma urasti.uita`ma.dar daca ma iubesti.cauta`ma.

20.De ce ne indragostim,apoi nu ne mai iubim si spunem adio fara sa gandim?sad

21.Te minti usor.ti`e dor.dar ai pus orgoliul in fata sentimentelor sad

22.Il vad.nu`i mai zambesc.l`am pierdut desi il iubesc sad

Si sunt constienta ca nu iti face bine, dar orgoliul meu e mai presus de iubire!

La orgoliul meu sa nu te astepti sa te opresc!

Calca`ti pe orgoliu si raspunde`mi la intrebare: • Daca te-as calca si eu pe inima . ce zici,doare ?

Daca iti zambesc asta nu inseamna ca te iert!

Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa,Scuza`ma dar copilul asta n`are timp de o relatsie serioasa

Incearca sa zambesti fato,urmeaza'mi sfatul!E cazul sa fii fericita,toate trec,o sa vina altu` !

Cand altii se bucura ca am renuntat,dau din cap, zambeste, si trec pe linia de start

Eu o sa te las sa iti vezi de drumul tau. Atunci cand o sa privesti inapoi o sa-ti para rau. Si nu imi pare rau de tot ce s-a intamplat stii bine. Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !

Accepta`te pe tine fara masca,Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca,Fiecare trebuie sa invetze sa zambeasca!

O sa reusesc,voi avea tot ce'mi doresc,Nu conteaza pretul pe care tre' sa'l platesc,Cu sustinere,sau fara sustinere,Pe mine o sa ma gasesti dupa linia de sosire
Ei cred ca pot sa ma vada plangand,dar eu stiu sa rad cand imi vine sa plang.

Si nu-mi cere explicatii ca oricum n-ai intelege Sunt momente peste care trec si le neg Si de ce tot nu pot sterge prezentul dar incerc Sa uit ganduri,inghit in sec vorbele spuse din orgoliu
Ambitia te ajuta, Dar orgoliul te distruge Inima ti-o frange Durerea tot vei duce,dar pentru asta e prietenia>

Nu te SuPaRA baiatu meu.nui nik de kpu taw.Nu vezi cat ai dekzut.Umbli cu ‘FeTe’ kre se f*t.M’ai lasat p mine pentru ea.N’am sa te iert in viata mea.winking
Mai e putiN ,mai e un pic .Pana la maRele nimic .Mai e o cliPa sau un ceaS .Din tot ce-a foSt si-a mai ramas
O arzi nemotivat.de ***. Esti timp pierdut.capitol sters Eu am plecat
Realitatea bate si platoul de filmare…Viata e frumoasa fara efecte spleciale.Trecand peste toate cu lacrimi pe obraz.Tu traiesti doar in amintirile ce mi-au ramas.

Lasa`ma cu textele.ca iti pasa sau conteaza.lasa`ma cu lumea kre nu ma agreaza.aproape tot ce mi-am dorit am obtinut.si daca nu a fost asa.a fost pentru. ca n`am vrut!

Viata-i scurta merita sa o traiesti. confrunta toate greutatile ce le intalnesti.e foarte important. sa inveti cum sa trisezi… sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi

Minti ieftin si prost.iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte.
Minti ieftin si prost.iti stiu replicile pe de rost.am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele ascunse in minte.

Bineinteles ca nu`i clar.oricum te iubessssc ;x. Ador sa am imaginea ta in minte...Fredonand acelasi nume ce ma lasa fara cuvinte .;x

Nu`mi lipseste nimic in viata asta, deci nu mai cedez pentru nimeni.Nu las de la mine decat atunci cand stiu ca o sa`mi fie mie bine. !

De obicei nu crezi decat cand vezi cu ochii tai daca se poate . ca visele devin realitate !
Ea n-are nume, calca discreta peste scuze, cu un secret pe umeri, si unu-ntins pe buze
Sunt o fata normala.sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.
Zambeste.Simte.Iubeste.Viseaza.Crede.Spera.Risca.Traieste.Atinge.Conteaza
Lumea e o scena. Viata e un act. Ai venit. ai vazut. ai plecat
Sa iert?tot timpul .sa uit?niciodata winking
Las in spate amintiri ce dor,n-am nevoie de aripi sa zbor!
Fiecare poveste are un sfarsit. Dar. In viatsa. Fiecare sfarsit are un nou inceput
Ce-ai patit papusa de te uiti urat la mine?Ai ceva cu mine. sau e doar teama de sine ca sunt mai buna ca tine ?

Nimic din ce`am facut n`am regretat.am uitat de toti care m`au uitat
Mi`e dOr de simplele , banalitati pe care le faceai , mi`e dor de simplu` te iubesc , pe care mi`l spuneai
Un singur lucru bun am invatat de la tine.sa-i dau dracu` pe toti daca mie imi e bine.
Ne este frica sa nu pierdem Pe cine avem mai dragi Si cate'o data'n viata E mai bine sa si taci
Si cu toate ca am pus punct, spunand ca s`a terminat,Sufletul ii va sopti in gand: "nu am uitat"

Credeam ca am uitat de toate`.Da` nu se poate`.Astea's vise colorate`!

"Nu exista cai gresite,doar drumuri alese prost,nu exista "nu pot",doar"nu vad nici-un rost",nu exista bun simt,doar buna purtare,nu exista dragoste, doar senzatie de atasare

Prin zambetele tale am invatat sa zambesc si prin lacrimile tale am invatat sa iubesc.Acum cuvintele tac. Stii ca mi-ai cerut prea mult. cum as putea sa uit prima atingere.primul sarut
.Dar nu stii ca vreau macar o zi pana la apus .Sa regasim impreuna amintiri care s-au dus
orice ai face de tine nu poti fugi, e ca si cum te-ai privi in oglinda si te-ai minti. oriunde ai fi traieste clipa. nu sta. Ca e pacat sa pleci si sa nu lasi ceva in urma ta
ai ridicat din prima cu tupeu cortina ce acoperea teatrul viselor din sufletul meu. suntem actori noi doi, jucam un rol ciudat cu scene pe care nu le-am mai repetat
Las totul in urma si mai trag un fum , ma bucur ca stii, ca sunt fericita acum ! =p~

Vreau ca atuNci câNd te gandeşTi la miNe.să spui:"uiTe fata aSta chiar a ţiNut la miNe !
Stiu un loc in care pot sa visez, Oricat mi-ar fii de greu!"
o sa plec oftand , spunand ca-mi pare rau ca nu pot sa fac parte din visul tau.

ce e al meu e doar al meu.si nimeni sa nu iubeasca ce iubesc eu;x

Nu îmi pasă de trecut.Eu vreau din ce în ce mai mult
tOt ce cOnteaza este efectuL.

A fost acel moment special.cand tu erai printzul si eu printzesa aceluiasi bal :X

Formeaza numarul meu de cate ori vrei sa vorbim Cheama`ma si o sa vin.;x
Nu mai sunt fetitsa pe care o stiai.acum imi aprind o tsigara cand te vad cu ea winking
Pentru tot ce ai facut sau n`ai facut.o sa`mi platesti winking
Copilaroasa ?! Da. Pentru ca asa vreau . Matura ?! Cand vreau. Ignoranta ?! Cand nu vreau sa vorbesc cu tine . Prietenii mei ?! Cele mai tari persoane :X
Vreau sa stii ca de azi devin indiferenta.devin mult mai rea.devin fata perfecta :X
Nu vreau sa`ti mai zic.poate.vreau sa trec direct la fapte smug
Si imi spui ca ai tupeu?! iubireeee` u ai tupeu doar daca vreau eu :X
Ma amuza baietzeii care se vaita ca au suferit din dragoste.si ca nenorocita dracului ce a indraznit sa le faca.v-a ranit orgoliul ma` nu sentimentele! laughing
Nici n`ai idee cat de greu am depasit acel moment.sad
Odata ce ai insemnat totu` pentru mine.acum esti doar o parte din trecut
Stiu ca nu te mai am.si nu imi pare bine.dar mai bine ma impac cu iddea decat cu tine winking
Pagini rupte din trecut.o noua poveste.o noua zi.un nou inceput
Mi se pare corect.e o munca sa ma mentin frumoasa
Maine vine iar.visele apar.si dispar straight face
O sa incep o viata noua .fara regrete .fara sentimente.fara afectiune.nu o sa mai pun suflet in nimic.si nu o sa ma mai atasez de nimeni.nu voi mai iubi.doar voi rani !
E greu sa uiti sarutul ce ink il doresti e greu sa uiti un nume cand ink il rostesti :[
Daca nu vreau sa te vad ,de ce desenez chipul tau p fiecare colt de foaie?daca nu-mi pasa de tine,at de ce mi-e teama ca indiferentza mea te doare?Daca nu astept nimic de la tine,at de ce scriu mereu numele tau dupa prenumele meu?
Stiu ca toate vin si trec la timpul lor,Si trebuie sa trec prin toate,Chiar daca e greu sau usor,Si mai stiu ca timpul le rezolva la rand pe toate,Ca mult as vrea sa te uit dar cred ca nu se poate sad
MultSumeSc Lui Dumnezeu pentru. fieCare m0ment`n care am ras sau am plans,mi`e indiferent.C0nstient ca fieCare h0p .e 0 incercare Si fieCare reusita un raSpuns la 0 intrebare!
Zile trec.zile vin.i-ar timpu ma omora.plecarea ta stupida a inceput sa doara.;x
Toti spun ca dragostea sta ascunsa in fiecare coltz.am impresia ca eu merg in cerc
Am incercat sa te uit sa imi spun ca n-are rost .Sa pasesc pe drumul meu, gata sa renunt la tot .Ceva ma tine-n loc, din minte sa te scot .Iar ca daca am sa plec, niciodata nu o sa ma-ntorc
Am un zambet pervers cand privesc in jos pe geam.

As vrea sa pot sa gasesc la suflet antidot, dar nimeni nu intelege, impotriva vietii nu exista lege, asa am invatat ca viata este grea .
.Cate stele vor muri fara sa simt? Cata vreme va trece fara sa te ating? Cate strigate de dor se vor pierde-n vant? Cate zile voi trai cu tine-n gand?

.Ştii ;>. ;x Dorinţele sunt pe gratis . >;] Eu Nu ! ;x
Pt. ca nu are rost sa crezi in tot ce a fost ! .happy"

5Si daca sunt O cOpila, ce? Si daca ma enervez repede, ce? Si daca vorbeSc mult si prOst ce? Si daca te iubeSc, ce? Oricum tu nu vei intSelege oh go on
.Ascunde ceva, asa ca retine! Nu stii tu modul, se joaca cu focul, se ard cu totul, e iadul locul!
.O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi . Că se`nvarte ceasul si nimeni nu`l va da inapoi
8daca rOlul asta mi-a fost dat in acest jOc, O sa`l jOc.totul e scris, nu depinde de nOrOc ! daca eu sunt la pamant imi ramane sperata.zi Ce vrei ?! asa`mi traiesc eu viata !
.Azi te vreau mai mult ca ieri,da! şi mi-ar plăcea sa nu mai dau 2 bani pe privirea ta.si dacă as putea sa dau timpu inapoi. as vrea ca sa pot face ceva ca sa uit de noi!
.Si noi stim c-a trecut mult timp . va trece inca pe-atât presimt ...Dar nu-i nimic...oh go on.
v-am treZit atenTziia` . sau inCa` nu v-aTzi veniT in fire` . .` cOntinuatZi` sa Fitzi Fraierii` ...PenTruu` cA o0` faceti bine`
.Uite cum e: Dragostea inseamnaa dureree!Cand unu`l o da si celalant o cere!
Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine.
.Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi !
.Ma indepartez incet , voi sterge tot, mi-e greu dar o voi face!
cand te-am cunoscut mi-a fost teama sa te plac.cand te-am placut mi-a fost teama sa te iubesc.cand te-am iubit mi-a fost teama sa nu te pierd.iar acum cand te-am pierdut,mi-e teama ca nu te voi mai avea niciodata
.Pentru ca nu sunt altceva decat un copil ciudat laughing
''Traim intr-o lume obositoare stapanita de statusuri si avatare.O lume virtuala plina de culoare!

| Annaa_4696 explică:

Ea a primit funda. dar nici o problema. mai dati stts si primiti vot love struck.

| DaNtE a răspuns:

Nu Te Mai GanDi CiNe, CoOm A GreSit Nu Te Mai GanDi. CiNe A PlaNs Cand CelAlaLt A ZaMbiT InsiSta Sa CreZi. Ca Are SuFleTh Ptr U Si asta Nu PoTsi S`o vezi!

CaTeOdaTha O PrIviRe SpoOne Mai multHe Decat O Mie De CuVinThe`Iar CaTeOdaTha AsCunDe O Mie De SeCreThe. ""

Nu SunTh - PERFECTH -! - - >? < -- Dar De Ce M`As ScHimBa DaCa PrIeTeNiI Mei Ma IubEsc Si Asa?! \"

Nu Privesc In Spate, Las In Urma Tot Ce A Fost Eu Incercam Sa Ma Ridic, Ea Ma Tragea In Jos Dar Nu Cedez, Plang Cat Inca Mai Pot. Ca Mine Sunt PuTsiNi, Dar Ca eA Sunt ToTe.

NuMah` DoPa InViDiA Altora ItSi PoTsI Da SeaMa De Pr0pRiA Uh` VaLoArE. j [ ]"

Cand DoI OaMeNi Se UbSk Qu AdeVaRaTh FuCk ToTh PoSiBiLu` Sa UiThe Ce S`a InTamPlaTh. Ca DoI CoPiI Ei Din Cand In Cand Se My CeRtAu Ji ToTh Ca DoI CoPiI Se ImPaCaU.

Uh` CrEzI Ca ViAtSa PoTsi Sa Mi`o ConDuCi. Nu`Mi esti DaDaCa. CreZi Ca Ma EduCi si. Nuh SunTh NaIvA. Te RePr0fiLeZ. Mai BiNe PlEaCa! ) [\ /]"

"! n luCruR! s! mplE` ma reGaSesC.j! cand zaMbesc si! cand tra! eSc [; x]

nici azi nu s-a inventat un baiat care merita tot ce are ea de dat ""

vrei sa ma schimbi? schimba`te tu primul.tu esti personajul,eu fac filmul

Ia'ma de mana si sa facem o plimbare

Sa fii doar u cu mine

Pan` la rasarit de soare.

Fara prieteni, fara bani, fara timiditate.

Fara telefoane mobile.si-apeluri ratate

Vreau Lume Numai Pentru Mine!

Nu'mi place sa mi se spuna ce ar trebui sa'mi placa Nu'mi plac cei care vorbesc cand ar trebui sa taca Nu'mi place sa mi se spuna ce ar trebui sa fac Nu imi place sa renunt la ceva sa fiu pe plac

Umblai cu el. stateati impreuna. Mie`mi ziceai ca ma iubesti. Ha, ha ce gluma bunaaa

Iti dau un singur mesaj de adio plin de bucurie si-ti doresc sa ai parte de tot ce mi-ai facut tu mie

Am fost mintzit,. inselat si iubit.Dar degeaba. vorbele ei imi lipseau.Mangaierile si alintarile ei." Pacat ca ai distrus o iubire adevarata si care m-a durut mult. Asta e.Totul s-a pierdut in urma ta.Ai fost chiar cu "prietena" mea

←♥→Nu Te caut nu TE SuN. Nu cA sa ma rAzBun …

Doar pT SiMpLu FaPt Ca te ubEsC. J nu vReAu SaTi aRaT←♥→

←♥→Mersul ei de scena Te baga in dilema Vorbeste ca O profesoara cu un cuvant te baga`n Boala pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy←♥→

←♥→Fetele dulci sunt facute din miere si dulceata, iar fetele rele din J&B si gheata←♥→

←♥→Lumea in care ma invart… va ispiti mereu… si poate voi gresi din nou… Eu nu fur inimi… LE PRIMESC CADOU!←♥→

←♥→Uita-te atent, nu insistent priveste dar nu atinge te pot respinge viseaza doreste oricum in realitate nu ma poti atinge!←♥→

←♥→Nu ma doare ca vorbesti prea mult atat timp cat nici tu nu te superi ca nu te ascult←♥→

←♥→Nu’s fitos prea putin imi pasa uita’te la tine si apoi vorbeste de mine! Ati uitat: AM TUPEU Ramane-ti in spate CA IN Fata SUNT EU!←♥→

Sunt Simpla. Dar Prea Complicata, Iubesc Dar Urasc Iubirea.Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia. Sa Nu-Mi Faci Rau. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau

ή.o sa tє miήt faci` paяTє diή viªtª` mєª. stii` biήє pєήtяu tiήє tot ªS` dª. :`x. ήimic. яǻu ήu sє v.ª` iήtǻmpℓª dªcǻ`ªm` uή vªgabønt iή pяєejmª` mea

Si orce sar intampla.scumpule nu uita! eu voi fi langa tine ca sau voia ta

Miroase tare e de la marijuana
e bun rece este timisoreana.
se canta bine cu toti sa trigam tare
sa vada lumea caini in deplasare

Pune jointu' in gura, viseaza.

Marijuana, cea mai fidela fata,

Dupa cum probabil stii, nu te lasa niciodata

Marijuana e viata mea
mi-a trag cand te vad cu ea
alcolu speranta mea
beau mereu
pentru a visa

Imi Amintesc`cand Minteai`! Promisiuni Imi Faceai.Si Toata Lumea Te Credea`cand Spuneai K Sunt Printul Pe Care IL Visai.Dar Vremea Ta A Trecut.N`ai Obtinut Ce`ai Vrut!"

Te`ai IndragOstit de `UN sqmp gOlanas`! Da` el nu Te vrea Iti face viata amaRa!

| ExpoLOGO a răspuns:

Http://yahoo-check.info/statusuri/ uite aici o gramada de statusuri vrei.
toate sunt originale 100% de firma