| PinkBlue05 a întrebat:

As vrea niste statusuri de dragoste, dar care sa nu se gaseasca pe toate site-urile.

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Bună. De ce nu cauți citate? e mai simplu. Astea nu prea se folosesc.

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Capatzana a răspuns:

"Bat si *** ca masina de cusut!"

| AlexaAllyson a răspuns:

Heii!
Chiar dacă distanță ne desparte eu mereu adorm cu gândul la tine în fiecare noapte.
Acel sentiment pe care il ai atunci cand privesti in ochi persoana iubita si iti dai seama cat de mult poti sa o iubesti ♥
Glasul tau e antidot pentru mine e alinare tu esti totul pentru mine pana si raza de soare.
Cand esti in preajma n-am nevoie de chip sa-mi arate calea caci iubirea ta ma cheama iar eu nu-i reneg chemarea.
Certuri, lacrimi varsate, saruturi de impacare la fiecare contradictie e mereu care pe care.
Alaturi de tine am dat curs planurilor de viitor si tot alaturi de tine am facut fata tuturor problemelor.
Sunt de acord cu obiceiul care spune ca barbatul trebuie sa sarute mana femeii cand o intalneste prima data.De undeva tot trebuie sa inceapa…
Dacă ar fi să pleci departe undeva, aş renunţa la tot ce am să fiu numai cu tine.
Te iubesc pentru ce esti, nu pentru ce ai, te iubesc pentru sentimentul ce mi-l dai.
Esti iubirea nemuritoare din sufletul meu, ai fost, esti si vei ramane asa mereu.
Şi chiar dacă ne-am certat. vreau să cred că tot tu rămâi lângă mine. ştii de ce? Pentru că te iubesc mai mult acum certaţi! ♥
Cuore, che hai fatto con il mi-a amore? Nu vreau de tine sa-mi fie dor.Cuore, che hai fatto con il mi-a amore? Daca te uit mi-ar fi usor.
♥ Nu am nevoiee de tinee` [-x Da` am nevoiee de noii`

♥ ~ Nu eşti primul` care pleacă Da` eşti primul` sincer care aş vrea ca într`o zi să se întoarcă ● Te iubesc ● ~ "

♥ Sunt departe de tine şi`mi este forte greu! Te rog să nu mă uiţi că eu te voi iubi mereu!

♥ | The love I have for you, All the words I've said are true, I can't live without you I'm not me without you! | ~ :X ♥

● E o poveste fără nume şi fără autor! >:d...
Paa!