| ostafi a întrebat:

As vrea si eu o porecla ceva frumos ...Nustiu cum sa explic...Pe mine ma cheama: Ostafi Andrei Cosmin.Gasiti-mi o porecla ceva (dau funditahappylaughing)

Răspuns Câştigător
| MoRtY a răspuns:

Pai eu stiu doar:cosmy, adu, ady, andreiutzu, Andy, Andr, Andu, Andrey, Andutzzu, Andri, Adri, Andrew, Andreiu, Ari, Anri, Andycel, Andicik, Andulcel, Deyu. ...scuze altele nu mai stiucryingcrying. sper sa iti placa unatongue

8 răspunsuri:
| ιяιηυк a răspuns:

Buna! Uite cateva ideeibig grin

Pt Ostafi: Ostyy`, Taffi, Ostaff, Tissu`
Pt Andrei: Deyuu, Andreiutsuu, Deiutsuu, Utsuu, Andy, Andry, AndrytSsa`, Andeyutzu
Pt Cosmin: Cosmoo, Commy, Cosmonautulaughing, Cosmy, Osmynutsu, Osmyn, Osmy, Minuhappy

Nu prea mai stiulaughing Sper ca ti-au placuttongue

Pa, pa!:*

| Andruza a răspuns:

Cosminel, Cosmi, Andrei, Andreiutzu`, Cosminoiu, Cosmy, Cosmiiinnn Breee laughing
Sper că te-am ajutat
Pa, pa

| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna; uite niste porecle:minu, minutzu, deiu, deiu, andreiutzu, andre. Funda?

| LoOvE a răspuns:

Andrei:

-andruzti

-andrusca rolling on the floor

-andy

-andreiutza(cu diacritice) rolling on the floor

Cosmin:

-cosminel

-cosminuu

-cumin rolling on the floor

-cosmy

-cosmy boss :X

| Loredana_4143 a răspuns:

Trebuie sa aiba legatura cu numele?:Oly, Andybig grinNu stiu ce sa zicbig grin:*X

| razvan12345 a răspuns:

O stafierolling on the floor

| zuzza a răspuns:

Andi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andru, Cosmii, cam atat nu am ideei azilaughing