| Mariaa20 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu de ce toata lumea este obsedata de acea ziza "NINI". oameni buni cine ste aceastaa? este un simplu om care apaare la televizor ca tom si jery si altele.
"unde pot gasi o poza cu lola din serialul nini"
ce film e astaa? e fumos macar?
dau funda!

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

E asa naspaa
Si nu-i clar la tv ma dor ochii ce draq. mie nu-mi place si apropo e pe Disney Chanel eu nu ma uit pe ***-u ala dar mi-au zis colege ca nini ca nini ca nini nu stiu ce. dadeam odata canalele si am vazut-o pe *** aia de nini.si ma dureau ochii am zis ca nu ma uit in veci... E asa de naspa incat seara il da[asa am auzit]. il da seara ca nimeni nu vrea sa il vada! numa prostii cu nini cu nini. [exceptie colegele meletongue].
fundablushing?
sczzzzz e parerea meabig grin

3 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

E divers fata de altele, e un serial.Nu da de mai multe ori episoadele ecc.

E frumos, e de dragoste, e pentru adolescenti, eu il urmaresc. Dar se pare ca cativa au devenit prea dependenti, chiar exagereaza.

| MoRtY a răspuns:

Giselle Bonaffino - Lola Benitez ea joaca in,, Nini"
este o telenovela amuzanta, iar o fata Nini care lucreaza la ambasada este indragostita de ambasador. Ea este personajul principal, iar lola este una din iubitele fiului ambasadorului.TElenovela este amuzanta pentru ca Nini este o fata mai neindemanatica si greseste tot ce face dar are intentii bunahappy. Sper ca ti-am fost de ajutor!smug

| NinaParadise0 a răspuns:

Nu stiu eu din astea.