| deea_2417 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu site-uri cu joburi pentru elevi...am 15 ani si m-am plictisit de moarte acasaa vreau sa fac si altceva in afara de stat degeaba

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Aaa... poti apela la vreun partid sau la companii de telefoane mobile sa imparti fluturase. te poti baga intr-o agentie care are ca scop protejarea naturii

| gfy a răspuns:

Pe http://rowriters.com poti gasi ceva joburi. Poti sa-ti oferi si serviciile, doar ca vei avea nevoie de un portofoliu :).