| iOaNaa18 a întrebat:

am cautat pe net joburi pentru elevi si am gasit multe oferte de locuri de munca la domiciliu. vreau sa stiu ce presupun acestea si daca merita.

1 răspuns:
| Florea_Mihai_1997_pGSa a răspuns:

Sincer nu merita
Dar daca ai neaparat nevoie de bani ar trebui sa cauti joburi online sunt mult mai bune si banoase cat de cat.
Lucrezi cca 2-4 ore pe zi pe pc trebui sa ai un pc cat de cat bunicel internet si sa te pricepi cat de cat la un calculator daca esti interesat uite aici niste joburi:http://www.mini-jobs.ro/7-239658-0-0-Lucreaza-inteligent-in-Arad.html
Nu uita de funda