| Lyndsey a întrebat:

As vrea si eu sa vorbesc cu vedete(justin bieber, selena gomez...).Mi-ti putea spune si mie cum as putea face lucrul acesta(in afara de faptul ca as putea merge la ei, lucru care nu il pot face :p).As putea vorbi de pe TWITTER? Nu cunosc aceasta retea...am auzit de ea.Imi puteti povesti pe scurt(sau lung, daca va permite timpul)"care-i treaba cu Twitter"? Multumesc mult. Funda primeste cel mai bun raspunswinking.

Răspuns Câştigător
| criss94 a răspuns:

Intr-adecar poti vb cu vedete pe TWITTER ....nici nu stiu cum sa-ti spun ca sa intelegi :) scrii ce doresti pe pagina, adaugi prieteni etc...
http://twitter.com/#!/justinbieber iata link-ul de pe twitter al lui justin bieber, sper sa intelegi care e treaba :)
P.S> sper ca te-am ajutat cu ceva :)

7 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Dar de unde stii ca ei sunt pe twiter?
Pai daca nu mergi la ei nu prea cred ca poti vorbi cu ei.

| ilfenomeno18 a răspuns:

Teitter este o retea de socializare in care vb cu alti prieteni de ai tai cad despre a vorbi cu vedete no poti decat sa le suni dar nu prea ai cum sa faci rost de nr lor de tel asa ca lasate pagubas

| Kleoo a răspuns:

Si pina la urma, ai vb cu Justin Biber?

| Lyndsey explică (pentru Kleoo):

Da!

| Triksy_Deea_1998 a răspuns (pentru Lyndsey):

Dar cum ai vb cu el? i-ai dat tweet nu?

| Triksy_Deea_1998 a răspuns (pentru Lyndsey):

Dar cum ai vb cu el? i-ai dat tweet nu? Pt ca si eu as vrea sa vb cu el

| Lyndsey explică (pentru Triksy_Deea_1998):

Nu am prea reusit///