| yonela001 a întrebat:

As vrea si eu statusuri de iubire/dragoste pentru un baiatbatting eyelashes funtita normal :*

Răspuns Câştigător
| alecsasweet a răspuns:

- N-o să-ţi zic că nu pot să trăiesc fără tine, pentru că pot, dar nu vreau!‼
- Sunt singura fată care îţi spune "nu mai bea", sunt singura fată care îţi spune "nu mai înjura", sunt singura fată pe care o doreşti, unica fată pe care o iubeşti!
- Certurile ştii, faze, prostii. Sau când ne purtam ca nişte copii. Ce zici... Ai uitat? Vrei să-ţi amintesc. Tot ce contează e că TE IUBESC!
- Crezi în dragoste la prima vedere? Sau trebuie să mai trec o dată?
- Am rămas la fel de inocentă. Diferenţa este că acum nu îmi mai este frica de aparenţă… Iubesc pe cine mă iubeşte.
- Te iubesc până la cer. Eu sunt fetiţa ta, iar tu eşti băiatul meu de cartier.
- Te las să fii un vagabont… Nu băiat de casă, să ducem împreună o viaţă frumoasă. Dacă aş putea, te-aş schimba… Dar am nevoie de un vagabont în viaţa mea.
funda? :*