| sinziana1 a întrebat:

As vrea si eu un program de micsorat marimea melodiilor.Adica sa nu le tai[sa nu scot min]. Ma intelegeti voi.Merci.

1 răspuns:
| NickoS a răspuns:

Format Factory http://www.formatoz.com/ (e gratuit). Are limba romana.Melodiile le convertesti in mp3 dar la Rata de Biti, schimbi 128 sau 96 (facand asta se reduce marimea melodiei dar se reduce si din calitatea ei, daca asculti melodiile la telefon nu se observa reducerea calitatii). Melodiile care sunt acum au rata de Biti 320, facand ce am spus mai sus, melodiile isi poata micsora marimea la jumate.