| pampam_1804 a întrebat:

As vrea un nume la yahoo messenger dar nu stiu ce.
eu ascult rock poate ceva genul asta care sa sugereze
sau nu stiu ce vi se pare voa frumos.
happy
sunt fata big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hunny_rockin_the_place, indie_rock_girl / indie_rock_gurl, hear_colours
Astea încă n-au fost folosite lol
Apoi nu a mai mers să verific (net cu probleme), aşa că verifici tu şi modifici dacă e cazul (dacă-ţi plac):
hearing_colours, lips_of_angel, angel_s_lullaby, nowhere_warm, timeless_moments
Încearcă să găseşti ceva fără cifre.

| vampir666ro a răspuns:

Hm thinking black angel of death, fallen angel, heart with thorns, hell girl, grace immortality. sper sati placa unu din ele thinking si eu ascult rock si imi plac thinking depinde de tine