| BRoxana a întrebat:

Asa, daca vreau sa trimit cuiva ceva prin posta cum procedez? e chestia aia cu ramburs si daca vrei sa trimiti prin posta si vinzi ceva era ceva gen plata prin ramburs am primit dar nu am trimis :-s.nu radeti, nu am mai trimis pana >acu:"

1 răspuns:
| εїз a răspuns:

Te duci la poştă, întrebi, şi cu asta basta, sau îşi este lene să te duci şi la postă?
Incearcă, şi sigur vei rezolva, le spui ce vrei să trimiţi, te vor pune să vorbeşti cu cineva anume de la poştă, te va întreba adresa tot, şi cu asta basta.
Baftă!