| Marius66666 a întrebat:

Ascultand audio operele pentru bac,atat seara cat si ziua cate putin,o sa memorez mai rapid nu? Apropo,cum e sa invat cate o opera in fiecare luna, adica in fiecare zi timp de o luna repet ca sa o stiu ca tatal nostru? Astept pareri.

Răspuns Câştigător
| Maria_Ana_1997_zEIi a răspuns:

Nu trebuie sa inveti mecanic nimic, mai intai trebuie sa intelegi ce inveti, sa memorezi ce e important si sa creezi niste legaturi pentru a iti aduce aminte usor, spor! Funda?