| cosmin_7332 a întrebat:

Ascultati, am 13 ani si imi place mult de o fata.Ma intrebam, cum sa o cuceresc? Aveti vreun raspuns?

Răspuns Câştigător
| Arianna$ a răspuns:

Cauta sa fii cat mai in preajma ei.Comporta-te frumos cu ea, zambeste-i(asta poate cuceri orice fata) si povesteste cat mai mult cu ea. Poti sa-i spui si ca o placi. Sper ca ti-am fost de folos!

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In primul rand cauta sa fii cat mai des in preajma ei. Cauta subiecte pentru a intra in vorba cu ea. Fii natural si totul va merge asa cum trebuie. Daca esti ce vrea ea vor fi semne. Daca va parea dezinteresata inseamna ca nu te place si mergi mai departe.

| Bii26 a răspuns:

Incearca sa te prietenesti cu ea, sa ii povestesti mai multe despre tine, sa afli daca are prieten si sa ii ceri id-ul de messenger.Sa vorbiti mult pe mess si dupa ce crezi tu ca este de ajuns sa ii ceri prietenia. Daca te accepta bine, daca nu, iarasi bine.Incercarea moarte n-are!

| Anna98Anna a răspuns:

Buna! incearca sa fii cat mai natural. apropie-te de ea, vorbeste cu ea, invit-o la un suc etc. daca ai curaj spune-i ca o placi si intreab-o daca si ea te place. daca vrea sa fie cu tine, daca nu vrea macar ai incercat si stii ce simte pentru tine.