| Spark a întrebat:

Ascultati mel asta: http://www.youtube.com/watch?v=Ty43YhdDF3g&feature=relat ed Este hip hop. Dati-va parerile! Ce-a mai sincera parere Fundaaa! La restul vot!

Răspuns Câştigător
| SyMy24 a răspuns:

Pai... daca vrei o parere sincera atunci asta vei aveahappy
Nu`mi prea placetonguebig grinda, sper ca nu am jignit pe nimeni dar e o parere(parerea mea)

Bye!

7 răspunsuri:
| Pyssaa a răspuns:

Ui doamne e oribila laughing

| pretzel a răspuns:

Versurile sunt faine. Dar nu prea sunt eu cu hip hop-ul.winking

| C1p1 a răspuns:

E tare. da n-am auzit de aia 2 niciodata laughing

| princessOfcaraibe a răspuns:

Nu sunt eu cu hip hop-ul.asa ca nu te superi daca iti zic ca nu-mi place

| SelenaSuperFan1 a răspuns:

E minunata am raspuns eu nini

| alebib a răspuns:

Mie imi place melo :X :X :X e super pacat ca e cam veche! sad kiss

| 170610 a răspuns:

Nuu'mii plashee straight face sorrybatting eyelashes