| ruxnadra a întrebat:

Ati avea rabdare sa ascultati pana la capat si sa dati replay incontinuu?:)))))
http://www.youtube.com/watch?v=wZZ7oFKsKzY&feature=relat ed

3 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Aoloo rolling on the floor) dupa primele 20 de secunde m dat doar partea de la finalrolling on the floor)

| Alrawan a răspuns:

Am ascultat numai 5 ore :-J ( p.s: imi place mel love struck laughing ) nyannyannyannyannyannyannyanny­annyannyannyannyannyannyannyan­nyannyannyannyannyannyannyannyannyannyannyannyannyannyannyannyannyannyannyannyannyannyannyannyannyannyannyannyannyannyan laughing

| rey a răspuns:

Ma tot gandesc si nu-i vad rostul keistiei aleia.