| ElySa a întrebat:

Aseara a fost o petrecere si cand au plecat toti eu am ramas sa dorm in camera unde s-a dat petrecerea camera cu mancare pe masa, sampanie bere suc si mi-am pus o si eu putin vin ( cam 4 pahare ) si la ultimul pahar nu am mai putut sa beau ca eram deja ametita si am iesit afara m-am dus la baie si mi-am luat si pisicul in casa ( il cheama neko ) si am lasat paharul cu vin de mai devreme aproape plin si m-am culcat...eh a doua zi pisicul meu zace lesinat si nu se mai trezeste...si nu stiu ce sa mai fac ca sa-l conving sa deschisa ochii macar crying(((((((( plz idei app sa stiti ca mancare era neatinsa big grin

11 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Si-a facut si pisica damblaua, a dat un party.laughing

Lasand gluma la o parte, du-l la veterinar sau stropeste-l cu apa:-s

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Niste bere daca a mai ramas as vrea si eu.

| Klara a răspuns:

S-a imbatat mata! rolling on the floor Doaaamne

| asdgfhresry a răspuns:

Pentru o pisica [indiferent fata sau baiat] un pahar e clar. e lesinat de beat. Cred ca e ca si cum ai bea tu 4 sticle de vin.
Mai, lasa-l sa doarma. Daca nu vrea deloc sa se trezeasca, pune-i niste carne la nas, poate se trezeste de la miros. De ce nu il duci la veterinar?
Daca nu vrei sa il duci la veterinar, atunci pur si simplu lasa-l sa mai ametseasca prin viis. Nah, acum nu stiu, vezi si daca mai respira...
Incearca orice idee trasnita ce iti trece prin caphee hee
Iti urez cea mai mare bafta si sper sa se faca bine
Apropo... dragut numehee hee
Pe pisicul meu care a murit il chema Pinky straight face

| adi4ever a răspuns:

Macar i-ai dat carmol dala bun? Asa din bun-simt

| Oanny a răspuns:

Saracutul, cel mai bine du-te cu el la veterinar...incearca sai faci o baie(stiu ca la oameni dusul scoate mahmureala poate mere si la pisica) si dai ceva sarat sa ne anunti daca sia revenit

| ady2607 a răspuns:

E clar! E beat mort. Dar o sa-si revina. Probabil o sa fie un pic mahmur dupa ce se va trezi, dar cu timpul totul va reveni la normal. Daca nu-si revine atunci sa te duci cu el la veterinar! bafta

| Gogutzu a răspuns:

Vezi mai intai sa fie viulaughing

| simina a răspuns:

Sa-l duci repede la veterinar sa-i dea un vomitiv dar eu am cinci pisici si stiu ca nu le place bautura se scutura scarbiti... poate are altceva doar papagalul mai "gusta" din greseala dar matele si alte animale sigur nu dar e bine sa nu pierzi timpul la medic cu el daca nu vrei sa moara

| adytzukrose a răspuns:

Catelu meu bea si bere si tuica si vin(il cheama Piki)si e caragios cand se ameteste.stai linistita o sa isi revina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cui pe cui se scoate, si de ce ai lasat paharul plin? si ce mai faci?