| Larysssssa a întrebat:

Hei, vă rog să mă ajutați cu un sfat. Mi-e jenă de ceea ce mi s-a întâmplat dar simt nevoia să mă descarc...Aseară, o prietenă de-a mea mi-a propus să merg la discoteză într-o altă localitate, alături de 3 băieți, amici de-ai ei. Fiind plictisită și după o săptămână de cursuri, am zis ok, să ies să mă detensionez și eu puțin, poate așa îmi voi mai elimina stresul acumulat luna asta. M-am spălat, m-am aranjat și i-am trimis mesaj amicei mele că sunt gata iar ea mi-a zis să ies afară că vine ea cu o mașină. A sosit amica mea cu o mașină frumoasă iar în acea mașină se aflau cei 3 băieți, mult mai mari decât mine ca vârstă, cred că aveau în jur de 30 de ani fiecare. Pe moment, am avut rețineri deoarece eram indecisă dacă să urs sau nu, moment în care unul dintre tipii respectivi s-a dat jos, a făcut cunoștință cu mine și mi-a zis să nu fiu speriată pentru că nu îmi vor face nimic rău. Tipul era destul de ok, era frumos, înalt, elegant, parfumat și vorbea frumos așa că i-a zis prietenei mele să urce în spate și mi-a zis să urc în față, în dreapta. După ce am urcat, am făcut cunoștință cu ceilalți doi băieți, care erau puțin beți. După ce am pornit, am remarcat că tipul de la volan, adică tipul care a vorbit în afara mașinii cu mine, merge pe alt traseu, nu pe traseul care duce spre discoteca unde am stabilit că vom merge, moment în care am întrebat-o pe prietena mea de ce mergem pe aici iar ea mi-a spus că mergem acasă la tipul respectiv, pentru că are un bar și e frumos la el. Am zis ok. După circa 30 de minute de mers, am ajuns la o vilă iar tipii au zis *bine ați venit, fetelor; sperăm că o să vă placă cu noi*. Pe moment am început să fiu stresată deoarece nu îi cunoșteam deloc pe ei și nu știam unde am ajuns moment în care, tot tipul de la volan mi-a pus palma pe obraz și m-a mângâiat, zicându-mi *relaxează-te, o să-ți placă aici, la noi*. Am intrat în casa respectivă și am văzut că nu este vorba despre nici un bar așa cum s-a spus și m-am uitat la prietena mea și i-am zis *fată, unde m-ai adus?* iar ea, vizibil amețită de alcool, mi-a răspuns *te-am adus într-un loc frumos, stai liniștită*. Băieții ne-au invitat într-o cameră, au pus muzică și s-au așezat lângă noi, iar tipul care m-a convins să urc în mașină mi-a spus să beau cu el un pahar de șampanie, și să nu mai fiu stresată pentru că mă voi simți bine cu el. Am băut două pahare de șampanie, la fel și el, iar după cam o oră, prietena mea a ieșit din cameră cu ceilalți doi băieți și mi-a spus că se duce în altă cameră, cu băieții respectivi, adică cu doi din cei trei, iar al treilea, tipul care m-a convins să urc în mașină a început să-mi povestească că el a divorțat recent, că a avut o căsnicie urâtă deoarece fosta lui soție l-a înșelat și a plecat în Italia cu altul iar el este în depresie. Pe moment, nu știu ce m-a apucat, dar mi s-a făcut puțin milă de el și l-am mângâiat pe obraz, sărutând-ul. După care, s-a ridicat, a încuiat ușa și mi-a spus să mai bem câte un pahar de șampanie. A început să-mi facă diverse complimente iar la un moment dat am început să ne sărutăm, mi-a dat bluza jos, s-a ridicat, și-a dat tricoul jos și mi-a spus că vrea să facem sex. Fiind puțin excitată și amețită, am acceptat și am făcut sex cu el. După ce am făcut sex cu el, a stat lângă mine și m-a întrebat dacă mi-a plăcut iar eu i-am răspuns că da. Apoi, mi-a spus că dacă nu vreau să fac sex și cu ceilalți 2 băieți iar pe moment am refuzat. Am mai băut câteva pahare, iar la un moment dat, a apărut prietena mea alături de ceilalți doi băieți și m-a întrebat dacă a fost bine iar eu i-am spus că *Ce să fie bine? Nu am făcut nimic cu el* iar ea mi-a spus *hai, lasă vrăjeala, că știu că ați făcut sex*. Și până la urmă, am recunoscut că am făcut sex xu el. După o oră, amica mea și cei doi prieteni ai tipului cu care am făcut sex, au spus că pleacă într-o altă localitate, la o discotecă și m-au întrebat și pe mine dacă vreau să merg iar tipul, adică proprietarul vilei cu care am făcut sex le-a spus că *nu, ea rămâne cu mine, nu merge nicăieri* și ei au plecat cu prietena mea. După ce au plecat, el mi-a zis că nu a mai întâlnit niciodată o fată ca mine, eu fiind virgină în momentul în care am făcut-o cu el și că vrea să dorm cu el, că mă va duce el cu mașina înapoi acasă. Am acceptat. Am mai făcut-o încă o dată, de data asta în baie, și am adormit amândoi rupți de beți și m-am trezit lângă el dimineață. Problema este că el nu a folosit prezervativ și a terminat în mine și prima oară când am făcut-o, dar și a doua oară iar părinții mei știu că nu mi-am început viața sexuală, lucru care mă îngrijorează. Este posibil să rămân însărcinată la 18 ani, fiind prima dată când fac sex cu un bărbat? Vreau să spun că îmi trimite într-una mesaje că vrea să ne întâlnim, mi-a spus într-un mesaj că *A fost cea mai frumoasă noapte din viața mea. ȘI acum simt mirosul tău pe pat, nici la geam nu am mai dat drumul, ca să nu iasă parfumul tău din cameră*. Așa mi-a scris în mesaje. Mi-a mai spus că de când a plecat soția lui, se simte singur în casă și că dacă vreau să vin din nou la el, de data asta să stau cu el, ar fi foarte fericit. Faza e că mă tem să nu mă amăgească, să nu-mi spună asta doar ca să facă din nou sex cu mine. Eu, sincer, m-am îndrăgostit de el, încă din momentul în care m-a invitat în mașină și m-a mângâiat pe obraz, doar că mi-e teamă să nu mă mintă și zic asta pentru că, dacă rămân însărcinată și o să-mi doresc copilul, să nu mă lase amanet iar eu să cresc singură copilul. Dar dacă îmi va dovedi că el chiar s-a îndrăgosstit de mine și dacă voi rămâne însărcinată din seara cu pricina, voi rămâne cu el și voi păstra copilul. Ce sfat îmi puteți da? happy

18 răspunsuri:
| alexandru04 a răspuns:

Pacat de ce ai făcut..Cum sa faci sex cu un străin..Este clar ca te va minți mereu și va încerca să profite de tine. Ești mica încă..Nu știu cum de ai acceptat sa faci sex cu unul ca el.Ori încearcă sa profite de tine ca sa aibă parte de sex.Ori tipii ca el sunt persoane care vor sa te prostitueze..Ai grija..crede-ma sunr băiat și știu ce gândesc băieții mai mari..Cu toate ca eu nu as putea sa îmi bat joc de o fata așa.ăla sigur nu te iubeste.Tu dacă și cedat așa din prima seara, gandeste-te ca te poate păcăli cum vrea sa faci ce vrei.

| dannys a răspuns:

Ori ai imaginatia bogata ori esti o toanta, acum 2 serii ai fost intr-o parcare si urmareai un cuplu facand sex in masina.Cum doamne se intampla numai tie?

| cristi202 a răspuns (pentru dannys):

Pura imaginatie. O fata virgina nu se daruieste primului barbat intilnit, chiar si cu ajutorul unei prietene. Doar daca ar fi curva. Dar daca ar fi curva, nu ar mai fi virgina happy.

| dannys a răspuns (pentru cristi202):

Cam asa ceva.Imaginatia prea bogata doar cred eu...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Suna a telenovela ieftina, cred ca am pierdut 5 min din viata citindu ti fanteziile. Daca e adevarat totusi, ai 18 ani, suporti consecintele faptelor tale ca orice adult

| Violleta2022 a răspuns:

Multa fabulatie si inventie, venita din partea unui obsedat sexual, cu nickname de fata!

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Daca tu il iubesti, poti merge la el. In legatura cu sarcina, este posibo sa fii gravida.

| LoveSleep a răspuns:

Atâtea site-uri porno și tu te uzi aici povestindu-ne ce ai visat azi noapte.

| sofisis a răspuns:

Un fel de 50 shades of grey sau Crossfire dar varianta mai soft laughing)))
Misto scenariu

| Pool77 a răspuns:

Ai fost in perioada fertila?
Daca da, inca nu e tarziu ia pilula de a doua zi.
De ce?
Pentru ca, nu prea iti recomand sa pastrezi un copil cu un tip pe care-l sti de nici 20 de ore. Daca te lasa si ramai cu copilul in carca?
Vrei sa fii o mama singura la 19 ani? Sau vrei sa-ti continui viata asa cum a fost pana acum? Cu studii si toate cele.
Alegerea e a ta, insa nu recomand in niciuncaz sa pastrezi copilul.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai talent la scris fantezii erotice.Mai incearca. Data viitoare poate iti iese.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata mea, esti curvasi din cauza unora ca tine se duce dracu tara asta, e clar ca tipul te foloseşte pe post de obiect sexual... Sunteti unele prea curve, serios, va culcati cu primul care va face avansuri, nu mai aveti pic de principii. Imi pare Rau de capil, ca daca esti insarcinata el o sa aiba de suferit, e clar ca tipul nu o sa se ocupe de el, ce o sa ii zici copilului, pai vezi dragul meu m-am culcat cu tacto pe care nu-l cunosteam nici de o ora si ne-am imbatat can porcii

Răspuns utilizator avertizat
| veryhonest a răspuns:

Sfatul meu e sa te trezesti la realitate si sa accepti ca nu esti chiar atat de "speciala" precum ii place lui sa delireze, nu te mai lasa ridicata in slavi si preocupa-te de problema ta actuala, adica posibila sarcina, pentru ca la varsta ta ar trebui sa fii preocupata mai mult de intelectul tau si dezvoltarea lui, decat "iubirea" cu care se lauda unii ca ti-o pot da.

| Butin a răspuns:

Nu prea avem noi cum sa stim ce planuri are el cu tine., dar ai putea sa imi dai nr prietenei tale? Cred ca ne potrivi. E exact ceea ce caut

| MULLER96 a răspuns:

Mda, posibil sa ramai insarcinata daca a termeninat in tine fara prezervativ a facut sex si a fost si dizvirginare + sex repetat pe seara ceea tie multa bafta incearca sal cunosti ca partener sexual il stii acum ca om pentru inceput.

| mihaidan43 a răspuns:

Tipul care te-a prostit are ceva rutina. Se vede ca e experimentat. Oricum o sa te mai caute el pentru ca esti ieftina. Pana geseste alta... Nu cred ca o sa mai scapi repede de el.