| RaVuL a întrebat:

Aseara am avut Balul Bobocilor si dupa am plecat intr-un Club de la 20:30 pana pe la 2 noaptea.Am baut vreo opt 50-urilaughing de perfect lemon si 3 beri (Si un pachet de tigari). Cand am venit acasa am fost luat la rost.Cat am baut si de ce am stat atat.Parintii s-au suparat.
Acum in seara asta vreau sa ma duc din nou dar nu stiu daca ma lasa.
Ce sa fac sa ma cer sau sa le spun ca ma duc pana afara?

1 răspuns:
| 0PopaPorno a răspuns:

Daca le ceri sigur nu o sa te lase.Inventeaza ceva credibil.