anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am avut un vis ciudat:am visat un baiat, blond, cu parul mediu, foarte frumos(cam asta ar fi idealul meu masculin laughing). Eu eram mai mare, aveam cam 18 ani(desi ma simteam ca la 14), si se pare ca eram indragostiti unul de altul. Dar venise la mine acasa, sa ii cunosca pe parintii mei, iar ei erau tare bucurosi si le placeau de el.Era foarte manierat, timid, dragut(exact cum imi plac mie baietii), parca era un baiat nobil din epoca victoriana(da stiu, poate credeti ca sunt o ciudata, dar sa spun ce am visat). In acel vis il iubeam foarte mult, tin minte ca l-am si sarutat laughing Dupa aceea m-a invitat sa ne plimbam pe un camp(hai, radeti)... apoi m-am trezit.Am incercat sa adorm, cu speranta ca il voi visa iar, dar fara reusita.De azi de dimineata figura baiatului parca ma bantuie, si parca sunt indragostita de el... iar acel sarut din vis a fost atat de real! Chestia e ca nu am vazut in viata mea un baiat care sa semene cu el, dar daca il vad pe strada sigur il recunosc.Ma tot gandesc la acest vis, ce ar putea insemna? Ascunde ceva? Va rog frumos, ajutati-ma!

1 răspuns:
| Nolkyz a răspuns:

Ar putea fi o proiectare in vis a dorintelor tale