| Ccrissa a întrebat:

Care te pricepi la vise? am visat ca am nascut un baietel perfect sanatos si era asa frumos cu ochii negrii ca de margica si o fetisoara perfecta. eram toti foarte fericiti si bucurosi... m-am trezit in lacrimi happy mentionez ca sunt insarcinata in 2 luni si'un pic

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Www.visele.ro

| Ccrissa explică (pentru clauss):

Ma tot uit pe net si intr'o parte zice ceva, in alta parte altceva, ma gandeam ca poate cineva stie ceva din batrani, stiu ca suna aiurea, dar... poate intr'adevar o sa am si eu un baietel. multumesc de raspuns.

3 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Din ce stiu eu e de bine cand visezi mireasa, mai multe nu stiu ccrisa, te ajutam cu mare placere