| Anonim1045 a întrebat:

Aseara am visat ca am murit! Si sufletul imi parasise trupul si era asa un sentiment de eliberare si de frica de ce va urma... dar eram intr-un fel fericita. Si o mangaiam pe mama(si ea era trista si tata era bucuros) si ea nu ma vedea si eu stiam ca sunt doar sufletul(si ciudat ca tata ii zicea mamei ca eu sunt acum prin casa cu ei si ca sa nu mai fie trista). Eu nu sunt superstitioasa si nu prea cred in vise. Dar asta m-a speriat cel mai rau, m-a traumatizat chiar.Mentionez ca cineva apropiat a murit de curand. CE SA CRED?

Răspuns Câştigător
| narcisa a răspuns:

Se spune ca "ti-a murit moartea". dar nu cred in chestii din astea.probabil ca din cauza decesului acelei persoane apropiate ai avut acest vis.
si eu am visat cu 2 luni in urma ca a murit tata si nu s-a intamplat nimic. a fost doar un vis.nu te speria!

5 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

A fost doar un vis!
Tocmai de curand am mai citit o intrebare cum ca cineva ar fi vizat Satana.

Un sfat:nu te mai uita la filme de groaza pentru un timp.

| mary_1175 a răspuns:

Visul tau arata ca iti este frica de moarte, si presupun ca mama ta in realitate este trista de ceva, si tatal tau probabil este bucuros de ceva,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine.eu am auzit ca daca iti visezi moartea inseamna ca vei avea o viata vesnica si fericita.acum nu stiu daca e chiar adevarat.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te speria, prin tine Dumnezeu a vrut sa descopere ceva la parinti dar nu au inteles...si nici tu, fa ti rugaciune si ti se va descoperi intr o zi, ai rabdare, Doamne ajuta

| laura_5685 a răspuns:

Eu cred ca e nevoia ta de libertate de a pluti...sau cum a spus si acea persoana anonima ti-a murit moarteawinking