| DiiaaND a întrebat:

Aseara l-am visat pe tipul de care imi place si el mi-a spus ca m-a visat pe mine fara sa ii spun si eu de vis, am mai fost impreuna... vreau sa stiu daca semnifica ceva asta laughing sa nu radeti :3...

Răspuns Câştigător
| Electro622 a răspuns:

Nu are sens sa radem, si eu am fost in situatie si poate 70% din cei care intra pe acest site au fost,visul poate insemna grija pe care o porti asupra lui si mai ales ca il placi,asta explica mult mai multe happy,el te-a visat probabil din acelasi motiv,dar uneori visele pot fii si inselaciuni dar si adevaruri,poate acolo in subconstientul sau inca mai tine la tine si isi doreste sa va impacati, sau poate daca nu e prea onest, e replica de agatat laughing (poate fi si asta), dar in orice caz tu il cunosti mai bine, sper ca te-am ajutat si te-ai lamurit putin happy Succes!

1 răspuns:
| SMaricel a răspuns:

N-am motiv sa rad, ceea ce s-a intamplat e foarte "draguu"
Daca visezi o persoana care iti place, inseamna ca te cam gandesti tot timpul la "El". Asta se intampla si cu el, se gandeste mai tot timpul la tine si ii apari chiar si in vis.
Gen: " Am adormit cu tine in gand" happy