| RocsyManancaPufuleti a întrebat:

Aseara m-a durut foarte rau burta voi ce faceti cand va doare burta?

Răspuns Câştigător
| NOantidoteX a răspuns:

Ia o sticlă mare și umple-o cu apă fierbinte/caldă. Ține-o pe burtă. E relaxant și-ți va trece.

| Liviu a răspuns (pentru NOantidoteX):

Asta vroiam sa ii spun eu, la dracu, mi-ai luat vorba din guralaughing

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Beau pastile, beau un ceai fierbinte, mananc cateva linguri de supa calda.
*-*

| elyfel a răspuns:

Incearca sa iei niste Neolin, punte-ti o sticla cu apa calda peste burtica, iar daca sunt dureri menstrualale trec de la sine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pastile.

| Ramona000 a răspuns:

Freci mainile tare si dupa masezi usor burtica la mine merge

| RememberToSmile a răspuns:

Stau putin timp in pat si incerc sa adorm:d de obicei da raoade si ma simt mai bine dupa:d

| RiRiiiii a răspuns:

I-a o pastia