| anonim_4396 a întrebat:

Aseara m-am confruntat cu o problema care nici acum nu-mi da pace.Cand iubitul meu dormea m-am decis sa iau la control telefonul ca si asa n-am facut asta niciodata.(el mi-l ia totimpu si se uita ) Cand am intrat la mesaje erau sterse toate(clar s-a intamplat ceva ) apoi am intrat in whatsapp (acea aplicatie gratuita de mesaje) si am ramas uimita si socata ca iubitul meu scump si drag vorbeste cu cateva fete il invita la ele si treburi de genul asta care m-au enervat la culme. Spuneti-mi voi acum mie ce-as putea sa fac? Sa-l insel si eu? Sa vorbesc si eu cu altii? Sa iert? Sa il parasesc (nu prea pot ca-l iubesc) mentionez si ca apoi s-a trezit dupa cateva ore si am inceput sa-i spun despre mesaje si mi-a explicat ce vorbeste cu fiecare detalii,tot. Si ca n-are nimic cu niciuna,doar se intelege bine si bla bla,erau vreo 2, 3 tipe... Ce parere aveti c-as putea face?happy

Răspuns Câştigător
| flore45 a răspuns:

Eu sunt de parere ca meriti ceva mult mai bun. Daca tinea la tine nu facea asta si daca era cinstit iti spunea verde in fata ca vorbeste cu altele.Deci mai bine desparte-te de el desi la inceput va fi foarte greu dar vei gasi la un moment dat persoana potrivita pentru tine care nu te va dezamagi.

| jessikz0r a răspuns (pentru flore45):

Asta am si facut! I-am urat zile bune si sanatoase in continuare si am dat dracu relatia noastra...straight face

| flore45 a răspuns (pentru jessikz0r):

Fundita? Apropo sper sa iti revii... daca vrei tinem legatura.:X

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic sa va despartiti ca oricum ce e intre voi e un dezastru. ce relatie e aia in care va controlati telefoanele

| Fridăm a răspuns:

O relaţie se bazează pe iubire, sinceritate şi respect din partea ambilor parteneri. Dacă vă controlaţi telefoanele unul altuia, reiese că nu prea aveţi încredere unul în celălalt. În rest, nu ştiu ce să zic. Nu cred că ai proceda corect alegând răzbunarea, ca un copil de câţiva anişori. Dacă nu mai ai încredere în el şi nu mai ţii la el, nu văd vreun rost să mai staţi împreună.