| dada a întrebat:

Puteti sa fiti sinceri? fara sa va suparati!

... Intrebare pentru baietii. v-ati injurat vreodata fosta iubita? dc?

si fetele. ce credeti voi despre acesti baieti?

Răspuns Câştigător
| den a răspuns:

Niste imaturi. daca iti injuri si fosta iubita...inseamna ca chiar nai tinut l ea...cand iubesti pe cineva il respectihappy

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Atat i`ar fi trebuit sa ma injurelaughing. Cred ca nu merita respectul meu, nu merita sa stiu ca exista.Copii facutsi pentru alocatie.[ce dursmug laughing]

nony
| nony a răspuns:

Existá cuvinte mult mai frumoase.si mult mai jignitoare decat o .injuraturáwinking

| LoryM22 a răspuns:

Niste mitocani, barbati fara materie cenusie, care nu merita respect.

| AndutzaAndu a răspuns:

Atata i-ar mai fi trebuit sa ma injure vreun baiat pe minebig grin...bine poate ca daca de ex o fata l-ar fi tot batut la cap poate atunci poate ar fi trebuit s-o injure... da in rest mie mi se par niste mitocani mai ales daca injura o fata asa...ca sa se afle si el in treaba

| kiwii a răspuns:

Pai chiar cunosc unu' care zicea de fosta iubita ca nu e buna de nimic, ca e grasa si proasta.Sincer, din momentul ala nu il mai suport...pana la urma nu el a stat cu ea? si vorba aia :cine se aseamana se-aduna.

| RuSuLeTzZz a răspuns:

Sincer?! Da. happy. dar. a fost reciproc. adica. am fost provocat. cat despre parerea mea despre acest gen de "mascul".este impartita in functie de situatietongue

| madagascar a răspuns:

Stiu multi baieti care si-au injurat fostele.cred ca atata ii duce capul si fetele fac acest lucru nici ele nu sunt mai prejos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-a injurat nimeni, eu sunt scorpion, si cred ca schimbam canalul, am si eu cateva replici, fara injuraturi, dar mai bine te injur.