| PuFFy_6962 a întrebat:

Asta seara sunt trista si nu stiu exact de ce, ma gandesc la tot felul de chestii. Nu mai vreau sa mai fiu asa dar nu stiu ce sa fac sa ma inveselesc ...Ma puteti ajuta plizzz?::Xsad::yawn

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna-ti persoana iubita! Da-i un msg sau ceva sau vorbeste cu cea mai buna prietena! Distrati-va! Asculta muzica, nu trista sau vizioneaza ceva un film (comedie)! Joaca-te cu cineva carti pe porunci laughing si ce porunci dadeam eu...

10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Asculta melodii vesele cum ar fi:
Hi-Q-Razna, Gasca mea, Ce bine e
Voltaj-20 de ani, Pata pe tine Holograf-Ti-am dat un inel etc.
Bafta! :*

| Libelle a răspuns:

Si eu...
Ce ne facem?sad

Răspuns utilizator avertizat
| Diiana232997 a răspuns:

Vorbeste cu familia sau cu prietenii tai.Sau uitate la un film de comedie(Singur acasa 1-4):d

| dotcube a răspuns:

Joaca ceva nou.De exemplu farmerama sau farmville pe facebook, care sa iti ocupe mult timp la inceput si asa uiti de tot si te axezi pe joc happy

| Mejustme a răspuns:

Si eu asa zile... cand am o problema sau ceva care ma deranjeaza sigur ai si tu ceva numai ca nu iti dai seama si mie mi se intampla uite ce poti sa faci:
sa asculti muzica care iti place(nu lente, trista) muzica de dansatlaughing, asa iti schimba foooarte mult dispozitia
sau uitate pe net la glume, bancuri
sau pe youtube la mondenii(is super tari) sau la in puii mei
suna o prietena si radeti, glumiti
gandeste-te la momentele amuzate din viata ta
Sper sa te ajute
Fundisa?

| PuFFy_6962 explică:

Nu stiu daca gasesc vreo solutie iti zic :straight facewinking

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Asculta muzica:X
Gen: Ackent- My passion:X!`.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc frumos! happy Nu mai fi trista. Don't worry be happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toți avem momente de astea, încearcă sa faci ceva în care sa-ți pui mintea la contribuție sau suna-ți prietenii sa depanați amintiri amuzante și o sa vezi ca trece :*:* sper ca te-am ajutat