| Joyfetih a întrebat:

Astazi am dat examenul de bacalaureat la romana si nu am stiut nimic la subiectul 3, 5 il iau sigur dar sunt foarte demoralizat acum, ce sa fac ca sa imi ridic cumva media? Mai am geografie si istorie, la istorie cam tot 5 iau, la geografie cum ar putea sa fac?

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tu nu te-ai pregatit deloc? Ai invatat macar 4-5 ore pe zi in ultimii 2 ani?

| Andreeush a răspuns:

Dacă vrei să ai media mare ar trebui să înveți la istorie și geografie și să iei note mari.

| Joyfetih explică (pentru Andreeush):

Vreau sa promovez atata tot media 6 o vreau sa vad ca scrie acolo " promovat " atata tot nu vreau medie mare.As fi dispus sa incerc o metoda de copiat, pot face rost de fituici.

| Andreeush a răspuns (pentru Joyfetih):

Lasă copiatul că vei fi dat afară din sala de examen.
Mai bine învață astfel încât să îți iasă media la bac.

| MiaaSd a răspuns:

Invata la celelalte, ca sa te salvezi cu trasnaia pe care ai facut.o la romana

| Joyfetih explică (pentru MiaaSd):

Cum pot sa scap de stresul asta urias? Ma simt foarte rau si ma simt in pericol.

| MiaaSd a răspuns:

Invata la celelalte, ca sa te salvezi cu trasnaia pe care ai facut.o la limba romana