| Dropz a întrebat:

Astazi, am descoperit ca am 1MB/s, iar inainte aveam 600 kb/s la Romtelecom clicknet, stiti ceva despre asta? S-a marit viteza de internet la Romtelecom? Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| DN7 a răspuns:

Da. Si eu sunt la rometelecom m-a sunat si mi-a facut o oferta nu stiu pentru cat timp. Si eu aveam abonament de 600kb/s si mi lau dublat adica 1.2mb/s a zis ca e o oferta asa gratis, nu stiu de ce de jumatate de an downloandez cu atat si pe contract am doar 600kb/s laughing