| ellena99 a întrebat:

Astazi am fost la o cafenea si am bait o limonada cu miere si o salata de fructe. Dupa ce am terminat salata a ramas un sirop. L-am baut si avea un gust foarte ciudat si tare.Eu nu sunt obisnuita cu bautura siparca am simtit ceva ciudat ca imi frige burta. Ceva ciudat. Ce putea fi?

1 răspuns:
| LostINshiT a răspuns:

Hmmm... thinking ar putea fii alcol. Si daca ai scrie corect intrebarile, ai putea primii niste raspunsuri mai bune, nu ca al meu. happy