| luizza95 a întrebat:

Astazi am fost la scoala dupa 2 saptamani in care am stat acasa si m-am intalnit cu colegii si cu un baiat care imi era bun prieten. El nu a spus nimic cand am venit si dupa in pauza imi spune ca pe el nu l-am salutat asa ca l-am imbreatisat.Si dupa nu ma baga in seama si eu normal ca ma indepartez de el si dupa rad cu fetele de el. El nu vorbeste cu mine si dupa imi spune ca am devenit rea cu el si nu stiu de ce se comporta asa cu mine sau ce vrea sa fac. Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, fi si tu putin indiferenta, asta sa faci, ca sa vezi reactia lui, oare ce l-a facut sa creada ca ai devenit rea? Gandeste-te la purtarea ta, poate ai spus gresit sau ai facut ceva ce l-a deranjat, oricum vb cu el si spune-i ca ii esti prietena si ca iti poate spune orice, sa vb deschis cu tine, sa vezi ce e cu el, daca nu iti spune, atunci fi indiferenta!

| Antrax a răspuns:

Vrea mai multa atentie din partea ta...si cand il bagi in seama e prea orgolios...tra sa ai rabdare cu persoanele de genu.

| miha<3 a răspuns:

Cred ca te place si il doare ca il cam ignori:d fii mai atenta cu el si voreste mult ca el saluta-l chestii de astea
succes!
xoxo
crissu