| MyaEmy a întrebat:

Astazi am incercat sa-mi fac un nou id dar dupa ce mi-am introdus numele/prenumele si id-ul,a intervenit o problema la 'securitatea parolei' oricate numere si simboluri si litere scriam,mi-se tot zicea ca parola este invalida, am incercat la 2 calculatoare sa-mi fac id-ul si la amandoua am avut aceeasi problema.
Cine imi da un raspuns folositor fundawinking

1 răspuns:
| Charice a răspuns:

Stiu si mi-e mi-a facut la fel incearca sa pui o parola de genul ( 123456789) asta o sa mearga sigur sau incearca si tu sa schimbi numerele te cam pup si daca merge imi astept funditaaaa laughing :*