| Waffen18 a întrebat:

Astazi dupa ce am plecat de la scoala am dat de fata pe care o plac in curtea scolii. Am salutat-o dar ea s-a uitat la mine si nu a spus nimic ( expresia fetei sale nu era una gen,, uite-l si pe asta,, sau ceva de ura ), apoi si-a continuat de drum. Ce vrea sa insemne asta?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cu siguranta ca i-ai starnit interesul.

| Kriss96 a răspuns:

Sigur nu ai incurcat fata? rolling on the floor Glumeam. Eu sunt fata si as putea incerca sa descifrez asta. Se intampla in jurul meu tot timpul. Noi fetele vorbim numai despre cat de mult ne intimideaza baietii cu saluturile si privirile lor. Si sa stii ca si mie mi s-a intamplat sa ma salute un baiat de care imi placea si eu sa tac ca muta sau sa ma pierd cu totul ca si cum nu m-ar interesa de el.
E posibil sa-i fi placut de tine, iar acel salut a facut-o sa se rusineze. Asa sunt fetele. Mai timide. Probabil fata s-a blocat. Incearca sa o bagi in seama mai mult. In felul asta o obligi sa lase jena deoparte si sa vorbeasca si ea.

| Waffen18 explică (pentru Kriss96):

Pai sa stii ca intr-un fel s-a blocat, s-a uitat 2 sec la mine si apoi a plecat daca nu ma insel incepusera sa se faca rusie putin

| Kriss96 a răspuns (pentru Waffen18):

Foarte probabil sa te fi placut. Poate chiar de mai mult timp. Timiditatea e absolut penibila. Eu asa am invatat sa nu mai fiu timida. Mi-am dat seama ca inrautateste situatia.