| steff a întrebat:

Astazi e ultima zi in care mai sunt alaturi de voi...De maine plec in vacanta!
Va multumesc pentru raspunsurile pe care mi le-ati dat si sper sa va fiu de folos din nou dupa ce revin, peste 2 saptamani.Bye Bye all!:*

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Noi te asteptam aici pe TPU.happy Sa nu uiti de noi happy Distractie placuta!kiss

| Flav a răspuns:

Distractie placuta ciao happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Vacanta placuta, sa te distrezi si sa-ti amintesti ca noi te asteptam cu drag sa te intorci printre noi cu forte proaspete. Pupici.

| anaid a răspuns:

O sa ne fie dor de tine(mie o sa`mi fie dor si de bancurile tale mai ales de alea cu blondelaughing)
Distractie placuta

| JackieSue a răspuns:

Numai fete au raspunslaughing.

Hai p-pa!wave

| Annitu a răspuns:

Pa, dragutzule!blushing

Distractie placuta!happykiss!kiss

| RamonaMn a răspuns:

Ne vedem dupa ce vii din vacantabatting eyelashes. Distractie placuta! happy:*

| bubukid a răspuns:

Sper sa ne dai din nou raspunsuri bune cand te intorci si distreaza`te maxim in vacanta ca doar de aia suntem tineri love struck

cius

| jane_5414 a răspuns:

Sa ai o vacanta placuta si sa te bucuri de zilele de relaxare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Distractie placuta in vacanta:*
Pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cât te distrezi în aceste 2 săptămâni să te gândești și la noi că muncim aici pe site răspunzând la întrebări.
Când ne întorci, să ne povestești experiențele tale.
Drum bun și numai bine.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Byeee happy distractie placuta!