| steff a întrebat:

Astazi e ultima zi in care mai sunt alaturi de voi...De maine plec in vacanta!
Va multumesc pentru raspunsurile pe care mi le-ati dat si sper sa va fiu de folos din nou dupa ce revin, peste 2 saptamani.Bye Bye all!:*

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Distractie placuta in vacanta:*
Pa.

| RamonaMn a răspuns:

Ne vedem dupa ce vii din vacantabatting eyelashes. Distractie placuta! happy:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cât te distrezi în aceste 2 săptămâni să te gândești și la noi că muncim aici pe site răspunzând la întrebări.
Când ne întorci, să ne povestești experiențele tale.
Drum bun și numai bine.
Pa, pa.

| bubukid a răspuns:

Sper sa ne dai din nou raspunsuri bune cand te intorci si distreaza`te maxim in vacanta ca doar de aia suntem tineri love struck

cius

| jane_5414 a răspuns:

Sa ai o vacanta placuta si sa te bucuri de zilele de relaxare.

| anaid a răspuns:

O sa ne fie dor de tine(mie o sa`mi fie dor si de bancurile tale mai ales de alea cu blondelaughing)
Distractie placuta

| JackieSue a răspuns:

Numai fete au raspunslaughing.

Hai p-pa!wave

| Flav a răspuns:

Distractie placuta ciao happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Byeee happy distractie placuta!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Noi te asteptam aici pe TPU.happy Sa nu uiti de noi happy Distractie placuta!kiss

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Vacanta placuta, sa te distrezi si sa-ti amintesti ca noi te asteptam cu drag sa te intorci printre noi cu forte proaspete. Pupici.

| Annitu a răspuns:

Pa, dragutzule!blushing

Distractie placuta!happykiss!kiss