| MihaelliQue a întrebat:

Astazi este ziua mea. fac 18 ani...nu ma simt deloc bine.Ma simt foarte nefericita, dar fara un motiv anume... Oare e normal? Sau sunt eu prea paranoica?

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Stiu cum e.Si mie mi s-a intamplat.Motivul nu reusesc sa ti-l zic. dar eram trista. Da sti ce am facut? Am pus muzica la maxim.am uitat de toti si tot si a fost perfect.Viata e deja prea scurta pentru a fi si trista.

2 răspunsuri:
| babyblue a răspuns:

Ce amuzant! Acum o zi, una dintre prietenele mele a implinit 18 ani si a zis ca a plans, ca sa simte nefericita.Cred ca e ceva normal.Totusi,varsta aceasta ti-a adus statutul de ''adult'', de major. Poate ca inca iti doresti sa fi copil, sa nu ai greutati... dar timpul merge, nu sta in loc.

Oricum, eu iti urez La multi, multi, multi ani, multa sanatate, indepliniri profesionale si personale.

Succes.

| MihaelliQue explică:

Multumesc pentru urare:*