| Dianna_8523 a întrebat:

Astazi merg sa vad Avatar la Pitesti. Dupa aceea voi mai vizita magazinele sa-mi mai cumpar cate ceva de imbracatbig grin Mentionez ca merg cu parintii. Ce ziceti, sa o iau si pe prietena mea cea mai buna?happy

5 răspunsuri:
| DianaLostInDreams a răspuns:

Da, de ce nu?

| Dianna_8523 explică:

Mda laughing Si sa conduc eu, nu? Pacat ca sunt minora laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da bineineteles, cel putin poti sa-i sugerezi, in felul asta mai ai cu cine sa "barfesti "pana vei ajunge la Pitesti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci sa te pitesti in Pitesti? Eu merg sa spun brasoave in Brasov si in Ploiesti sa vad daca ploua si in Slatina sa maninca slanina rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun sincer ca mai degraba ti-ai lasa parintii acasa si ai pleca numai cu prietena. Ce naibii, crezi ca n-am trecut prin asa ceva?