| RoxyRoxana99 a întrebat:

Ati apelat vreodata la vrajitoarea Bratara Buzea? Ar fi buna de ceva?

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Normal. Dupa nume e de incredere.

| AFR81 a răspuns:

Nuu, chiar daca sunt fascinante atat prezentele la emisiunile tv, cat si filmarile si discursurile ei de pe Youtube (fascinante in sensul de amuzante pentru mine), ea este o escroaca. Nu poti sa te vindeci, in ciuda faptului ca ele sustin asta, de vreo boala prin magie sau sa desfaci nu stiu ce cununii sau farmece laughing. Nu exista asa ceva. Daca cineva are o problema, trebuie sa mearga la medic, la psiholog sau, de ce nu, chiar si la preot.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca chiar nu ai ce face cu banii, cumpara mancare sau jucarii pentru niste copii amarati, sau mancare pentru cainii infometati tinuti in adaposturi si tarcuri. Toate ghicitoarele, vrajitoarele sau clar vazatoarele sunt niste simple excroace care isi ofera serviciile lor inutile si mincinoase unor persoane credule si naive. Gandeste-te de mai multe ori inainte de a face 1 singura prostie. happy

| OnuOnulică a răspuns:

Vrăjitoria nu ajută cu nimic. Sunt doar basme așa zisele lucruri magice făcute de vrăjitoare.

| DryIce a răspuns:

E buna l-a luat banii degeaba. Nu mai exista vrajitori adevarati. Astia sunt tigani ciorditori de bani atata. Daca prezice careva bine viitorul, e tehnica mentalismului de a intui viitorul. E o smecherie, te uiti la persoana si te gandesti ce ai putea sa zici sa se intample. Gen iti gasesti sot pana mori (evident nu?)...a avut dreptate lol doar nu mori singura. Ceva de genu.

| DryIce a răspuns (pentru DryIce):

Sau o sa faci o facultate in viitorul apropiat (toti fac facultate in ziua de azi), sau o sa gasesti sot bogat si o sa aveti masina si casa frumoasa. Tu vei tine minte faza asta si vei munci sa faci o casa (iata ca a avut dreptate din nou), ceva de genu.