| dulshe a întrebat:

Ati ascultat vreodatda vreo melodie care va facut sa plangeti? ce mel?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steve B -because i love you...asta dupa ce m-am despartit de cea mai frumoasa fata din lume:X

26 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Laura Pausini-Strani amori.

| Farcas a răspuns:

Romeo si Julieta-Love in time
:-

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Don`t leave me this way... dar nu mai stiu cine o canta, cred ca o tipa de culoare, sau o trupa...

| dulshe explică:

Toate sunt misto
mersi pentru raspunsuri

| dEutSa_8892 a răspuns:

Sunt multe melodii, care m-au facut si inca ma fac sa plang de exemplu Chayanne - amor immortal... de obicei melodiile, care sunt cantate in spaniola, ma emotioneaa foarte tare, pentru ca imi place foarte mult limba spaniola...

Melodiile acestea, mai sensibile, compuse pentru suflet, sunt facute sa te descarci atunci cand ai sufletul plin, atunci cand simti ca nu mai rezisti si ai vrea sa plangi pe umarul cuiva, dar nu ai acea persoana care sa te ajute sa te descarci, melodiile acestea sensibilizate iti ofera " umarul lor "

| andi a răspuns:

Dj Project feat. Giulia - Prima noapte...crying(

| beba a răspuns:

Sigur ca dawinkingPloaia de la Cargo sau 10 al lui florin chilian

| anonim a răspuns:

Imi plac foarte multe melodii, iar in timp ce le ascult pot spune ca ma cuprinde melancolia, insa nu am ajuns sa plang la nici o melodie. dar pot spune ca sunt foarte multe melodii ce imi alina sufletul.

| Miяu a răspuns:

Eu, sofia si gabi pecheanu - inger si demon ( vei ramane-n gandul meu ) mi-a dat o prietena melodia dupa ce un baiat de care imi placea... a murit cryingcryingcryingcrying am plans in hohote cryingcryingcrying si acum cand o mai ascult plang sad

| Ea a răspuns:

Kiss j-entercom happy

| sergiu25bc a răspuns:

Singurele melodii care ma ating la inima sunt acestea in amintirea mamei mele
Cargo-mamasad
MINODORA-Mamasad
morometzi-vino sa me vezi mamasad
Si pacat ca avea doar 45 ani mama mea, altii traiesc cate 100 ani, iar unii oameni nici macar 50 ani, nu-i drept uneori, de multe ori am zis as fi preferat sa fi murit eu decat mama measad

Răspuns utilizator avertizat
| pisika a răspuns:

La mine deja e colectie. laughing
Tracy Chapman - Baby can I hold you
R. Kelly - If I could turn back the hands of time
Backstreet Boys - No one else comes close
Backstreet Boys - Spanish eyes
Backstreet Boys - If I don't have you
Backstreet Boys - Back to your heart
Mariah Carey - My all
Leonard Cohen - Dance me to the end of love
nu mai scriu, ma sperii de cate am gasit sad

| pisika a răspuns:

Inca ceva:
Westlife - Raise me up
Patricia Kaas - Il me dit que je suis belle

| galileo a răspuns:

Ceau. Un proverb spune : "melodia ce-a mai frumoasa este aceea pe care doresti sa o asculti in acel moment". Muzica naste lacrimi de bucurie, lacrimi de tristete. Muzica este balsamul fiecarui om. A fost de multe ori cand am plans. Orice melodie te poate face sa plangi ( cu mici exceptii ).

| gherghe_9739 a răspuns:

Sa vezi filmul; O FLOARE SI DOI GRADINARI si te asigur ca vei plange in hohote dupa acele melodii din film

| CriSslsa3 a răspuns:

Sincer, sincer, eu am ascultat o melodie, dar care era la film.Chiar la filmul,, Titanic''. Dupa ce am plans ca baiatul ala a murit (ca era asa de dragut!) si dupa aceea s-a terminat filmul.Si pe mine. ca sa intelegeti mai binebig grinbig grinbig grin m-a facut sa plang melodia de la final.

| somebody a răspuns:

Pe mine asta m-a impresionat la maxim...
http://www.youtube.com/watch?v=roc2QORAhKw

| divutza a răspuns:

Ultimele cuvinte-paco &arsurra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi mai multe:only time, dead&gone(statem in pat si cand am inteles versurile...crying)si mai multe de al lui enriquehappyu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dha...sofia&gaby-vei ramane in gandul meu
superba melodie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arash-pure love
celine dion-my heart will gone on
andra-de-ai fi un inger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am auzit, piesa se chema always si era cantata de jon bon jovi.era foarte frum, dar tragica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hurt -Christina Aguilera, No bravery-James Blunt, Aguilera- Oh, mother!