| Narsha a întrebat:

Ce parere aveti de alice de la protv. fara injraturi si insulte, sincer.si nu doar pareri de rau! funda=)big grin

Răspuns Câştigător
| Locre a răspuns:

Pai isi exprima si ea parerea dar eu sincer acum nu-mi pasa ce zice ea.Mai bine ar scrie o carte sau altceva pentru ca nu are ce cauta la tv.Am vazut ca are nu stiu ce site cu prostii de filmulete si ea le comenteaza la tv si inca ceva nu-mi pasa ce zi a avut ea sau toate alea ca ea asta face practic povesteste chestii din viata ei sau inventeaza...nu stiu.In orice caz e... okhappy

13 răspunsuri:
| PinkY a răspuns:

Inainte ma uitam si eu pe blog-ul ei la video-uri. La inceput mi se parea chiar tare tipa, dar de la o vreme m-a cam plictisit. Imi da impresia ca, dupa modul in care se ia de orice aspect al vietii, parca nu ar trai in realitatea in care traim noi. Adica se considera prea diferita de noi, poate chiar superioara noua celorlalti. Asta cred eu.

| claw_4117 a răspuns:

Ma amuza destul de tare big grin
Am impresia ca am vazut-o in Vama vara asta.

| Razvan a răspuns:

M-am uitat si eu demult la filmuletele ei. Din pacate acum a devenit mult prea comerciala, joaca dupa ii canta ProTv-ul si asta i-a cam redus farmecul si originalitatearaised eyebrows

Răspuns utilizator avertizat
| Morenastyle a răspuns:

Mie imi place. ma face sa rad.

| JackieSue a răspuns:

Mie mi se pare ca alice n-are ce face acasa... e cam plictisitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E geniala tipa asta.
O ador. Putine fete gasesti ca ea in ziua de azi *_*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E studenta la teatru. Ce puteti sa va asteptati de la ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emo tentativa de omor...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place fff mult Alice.Ma uit mereu pe Mtv cand da emisiunea.Imi place felul in care isi exprima gandurile si parerile si este foarte amuzantalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place fff mult Alice.Ma uit mereu pe Mtv cand da emisiunea.Imi place felul in care isi exprima gandurile si parerile si este foarte amuzantalaughing

| TheMihutz a răspuns:

E foarte PLICTISITOARE, cand o vad la TV, schimb postul

| Lorena_9823 a răspuns:

E prea tare.Cand o prind ma uit cu drag.rolling on the floor
Si ma si distrez...