| Rizer a întrebat:

Ati auzit ca Gabriela Cristea numai prezinta "Draga mea prietena"?cryingImi pare foarte rau,chiar vizionam emisiunea, am vazut ca incepand cu primul sezon va prezenta Cristina Cioran si inca una "Eva", nu-mi plac de loc parca is niste pitypoance!
Imi pare rau pentru Gaby, oare ce va face? Va prezenta alta emisiune? Oare vine la "Mireasa pentru fiul meu"? Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

Vaii ce nasol straight face Naspa rau. Era misto, i se potrivea emisiunea. Sincer, nu as vrea sa vina la Mireasa pentru fiul meu.E mult mai misto cu Mirela acolo. xoxo

| Rizer explică (pentru AnnonymusIsNotAvailable):

Da asa e Mirela e foarte fayna la Mireasa!
Dar si de Gaby imi pare rau! Au dat-o afara de kanal D, am citit pe net!

| papusika34 a răspuns (pentru Rizer):

De ce a fost data afara de la Kanal D?

| Rizer explică (pentru papusika34):

Pt ca a angajat 2 care sunt platite la un loc mai putin ca Gaby! Gaby cerea mult mai mult, si a gasit aletele "mai bune" cica ca gabi

| papusika34 a răspuns (pentru Rizer):

Aaa, nu stiam. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Parca ma si intereseaza!