| rebeca a întrebat:

Ati auzit ce seful care a promis ca in cazul in care castiga la loto imparte premiul cu angajatii sai? Asa a si facut, fiecare a primit 70.000euro.Voi ati proceda la fel, ati respecta promisiunea?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da, mi-as fi respectat promisiunea. Promit rar ceva, tocmai pentru a ma putea tine de promisiune. Nu promit orice.

10 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Exista vreun loc in lumea asta unde sa nu ai semnal la telefon?!? whistling

cami
| cami a răspuns:

Probabil, ca atunci cand a facut promisiune nu a fost intr-un moment lucid.
Dar da... daca as fi promis.

auran
| auran a răspuns:

Nony, da - la Comandau

| sorin a răspuns:

Frumos din partea lui.

| cristi27 a răspuns:

Care e patronul ala?

| bruno9432 a răspuns:

Poate avea un salariu asa de mare. ca i s-a parut maruntis big grin... sincer n-as promite si atunci n-as mai avea problema cu impartitul! si probabil ar trebui sa joc... ca sa am sanse de castig... big grin

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Da... daca am promyshappy

normal ca da... daca nu promyteam [-x
nu avea legatura cu restul!:*laughing

| Chuck a răspuns:

Normal ca nu. Eram idiot? laughing

| CiuFix s.a luat de pokemoneala a răspuns:

Eu una..da........eu ma tin de promisiunatonguehee heelaughing

| dodomtl93 a răspuns:

Nuuuuuuuuu! si nici nu cred ca s-a lasat el din averea de la loto ca sa ramana cu 70.000 euro :O pai cu premiul de la loto traieste si el, si copii si nepotii si inca cateva "ramuri" si crezi ca i-a impartit la toti angajatii? nu prea cred