| tpu1142 a întrebat:

Ati auzit de Acumulatori-Shop? e un magazin de acumulatori din Satu Mare, adica asa scrie. Vreau sa stiu daca este de incredere si daca ati achizitionat ceva de acolo pentru ca vreau sa dau comanda de un incarcator. Cel mai bun raspunsa primeste FUNDA!

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Eu comand adesea de pe net si nu am avut nici o problema! Problema este plata - la unele nu se poate plati decat cu card! Suna, mai intai la ei, cere detalii si ei te mai ajuta! Mult noroc!