| SweetSacrifice a întrebat:

Ati auzit de Eva Langoria sau de Marcia Cross? De unde? ( nu dati copy-paste de pe wikipedia, ca nu ma intereseaza )

Răspuns Câştigător
| Swallow a răspuns:

Da, am auzit de Eva Langoria. Am vazut-o pentru prima data intr-un film cind ea trebuia sa se casatoreasca cu unul si de ziua nuntii a murit zdrobita de o statuie din decorul nuntii iar dupa moarte a devenit o fantoma care`l bintuia pe asa zisul sot si nu`i dadea voie sa`si refaca viata cu o fata roscat care era medium si o putea vedea. Sincer, am si uitat cum se numea filmul, insa a fost prima data cind am vazut-o. happy

2 răspunsuri:
| LittleMønster a răspuns:

Le stiam din Neveste Disperate dar am mai vazut filme cu ele si nu stiam ca asa le cheama.

| Cherilyn a răspuns:

Hei!
Amandoua joaca in serialul "Neveste disperate" happy
Eu de aici le stiubatting eyelashes