| kire a întrebat:

Ati auzit si voi de numarul mare de copii care dispar din Bucuresti? Si de felul in care sunt gasiti? I don't want to see I don't want to see

2 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

Sinihistruuu worried laughing

| YusukeUrameshi a răspuns:

Si in Craiova este la fel doi copii de 17 ani un baiat si o fata au fost rapiti din real si iau dus intr-o padura si erau fara organe si era un plic cu bani si scria pe pamant multumim pentru organe 20 de milioane pentru mormantare si au mai fost pandatiti si in cimitr la 12 noapte si la fel au facut si cu acestea:sfatul meu este sa nu te duci singur departe si sa stai in fata blocului sau in fata casei cu prienteni este foare pericoluas afara. funda?