| diaa a întrebat:

Nu vreau să pierdeţi nicio secundă. Ascultaţi`o până la sfârşit :

http://www.youtube.com/watch?v=WOCzjM_ZqNw&feature=relat ed

Pe mine m`a impresionat profund >:". Aş asculta`o încontinuu :x

Ce ziceţi? :)

Răspuns Câştigător
| Annitu a răspuns:

Ooh. ce dragutt. o stiu de muItblushing
-Pe cine iubesti tu, stefania?
-Pe stefania.blushing

:X ce cuteeeebatting eyelashes

-De ce`o iubesti?
-Pentru c-o iubescsad...

sigh

mersi, diiaaa:X:*

8 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

"Te simt si te mai vreau, te am si nu ma satur" Cat te voi iubi de acum inainte... de un infinit de ori? Ba nu. De-a pururea si-o zi... Minunat, mii de stele!

| Annitu a răspuns:

Ma gandeam c`o sa`mi dai funditawhistling imi erai datoaredevil

| Annitu a răspuns:

Si eu, si eu suntlaughing

| Mihαelα a răspuns:

Foarte frumos, mai ales sa auzi niste cuvinte asa de patrunzatoare sufletului de la niste copilasi asa de gingasi si micuti...glasul ala al lor, mancala-l mama :d

| diaa explică:

De ce "mersi" AnNiTu? Ascultând`o ţi-a produs ceva special şi ţi`ai amintit de cineva sau ceva, nu`i aşa?

Oricum, cu multă plăcere >:d< kiss

| diaa explică:

no talking AnNiTu AnNiTu şi tu eşti cu fundiţele laughing? Eu datoare :O niciodată blushing. Dar dacă tu zici thinking

Poate devil

| MeMyseIf a răspuns:

Da,draguts

| zeg685 a răspuns:

E foarte frumos cum este cantecul