| simplegirl2 a întrebat:

Ati avut feelingul acela ca ițit vine sa Bati pe oricine si ai vrea sa te lase toti în pace?
Parca atunci,chiar atunci se gasesc ei sa te enerveze si sa ti scoată peri albi, oare de ce ca nu intleleg? Mi se pare doar mie sau chiar vor ei sa te exaspereze si sa te scoată din minți cand tu esti deja nervos,/oasa?!

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Da, am patit-o si nici eu nu inteleg de ce incearca sa te enerveze mai rau. E unul din misterele Universului. laughing)

| simplegirl2 explică (pentru Aasdfghj):

Doamne ce urasc momentele alealaughing imi vine sa-I pun le toti in rand si sa le dau o lectie; dar dupa imi trece

| RAY a răspuns:

Zoeyyy cu ele o sa imbratranesti, da am avut si situati de astea, dar incerc sa imi pastrez calmul si rabdarea, Romania e o tara foarte buna daca vrei sa isi masori rabdarea, ratiunea, sunt multe persoane care au probleme mintale in libertate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma lase toti in pace, da.Imi place compania mea si eventual a pisicii mele.
Hm, eu nu ma enervez prea usor.Si daca o fac, oricum nu se vede.Probabil te afecteaza prea mult ce spun ceilalti.

| simplegirl2 explică (pentru anonim_4396):

Nu zoeyyy; Nu MA afecteaza ce spun altii, am trecut de stadiul Acela; dar pur si simplu oboseala fizica si cea psihica adunata, iar ei parca Nu inteleg si Mai tare atata focul...

| anonim_4396 a răspuns (pentru simplegirl2):

"Oboseala fizica si cea psihica". Inteleg."Ei parca nu inteleg si mai tare atata focul". Nimic nou. Poate ca nu te afecteaza, cum zici tu, dat nici nu te lasa indiferenta.Mda,e aiurea ca tu sa fii nervoasa si ei sa te bata la cap cu probleme tampite.Ori le zici ca vrei sa fii singura, ori suporti, in tacere, fara sa iti pese ori le raspunzi in vreun fel.

| simplegirl2 explică (pentru anonim_4396):

Pai asta ziceam si eu.II las in treaba lor Pana MA calmez eu

| gabbyella200051 a răspuns:

Uite, uneori cei care te urasc spun asta dar alteori poate fi o coincidenta

| simplegirl2 explică (pentru gabbyella200051):

Pai cam des coincide te Nu crezi?