| OglindaOarba a întrebat:

Am o intrebarebig grin... voi v-ati indragostit vreodata de o vedeta? Sau a`ti devenit vreodata obsedate de un actor sau cantaret? Nu de alta dar o prietena de`a mea e ca si indragostita de un cantaret si a zis ca nu stie cum sa scape de aceasta "obsesie"... Aveti vreun sfat?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-si puna o poza(sau un poster) cu el la vedre si in timp, vazandu-l zilnic, se va plictisi de elwinking, dar sa nu astepte sa-i treaca dragul de el peste noapte(intr-un an maxim, va scapa sigur de aceasta "obsesie")si spune-i sa nu se mai uite la filme, videoclipuri etc cu el, doar la poza respectivawinking.

10 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Eu sunt obsedata de Jensen si Jared din Supernatural, am 2000 de poze cu ei. Dar n-o pot numi obsesie grava laughing imi plac doar pozele cu ei si serialul. Incearca sa gasesti pe net poze mai urate cu vedeta, sau cauta-i niste defecte, imediat se va satura de el.happy

| Pho3nix a răspuns:

Hmm...nu stiu daca am fost obsedat. Dar imi placea o actrita fff mult. Si acum o mai plac dar nu la fel ca inaintelaughing

| Aly07 a răspuns:

Sa-si caute un prieten tongue.

| criss:) a răspuns:

Da x_x probabil il sti p Tom kaulitz d la Tokio hotellaughing...doamne nu mai vreau sa mi amintesc, eram nebuna dupa el, visam cu el noaptea, dar pana cand am intalnit p cineva mi-a trecuthappymi am luat o gramada de lucruri cu el sau cu ei toti in care era si ellaughingacum nici sa nu mai aud de el...sa se gandeasca ca e o iluzie si exista sanse minime sa il gaseasca sau ceva de genu asta(nu spun ca nu ar putea sa fie cu el, sau nu e frumoasa), asa ar trebui sa gandeasca ea si sa si ocupe timpul cu alt cevawinking

| OglindaOarba explică:

Justin Bieber... e super dragit.si eu il admir f mult. dar nu ca ea fratelaughing)

| OglindaOarba explică:

Si eu am fost obsedata de el acum un an. dar intr-o saptamana mi-a trecutlaughing. dar ea de cateva luni e asa:O:O

| costyn162 a răspuns:

Cred ca toti, la un moment dat am fost obsedati de o vedeta, in urma vizionarii unui film sau urmarirea unei emisuni tv sau acultarea unei melodii. Dar, aceste iubiri platonice trec atunci cand descoperim o alta vedeta sau cand vedem in presa ceva nu tocmai pozitiv despre respectiva.

| maria1992 a răspuns:

Pentru inceput, zi-ne cum il cheamahappy si da, eu una am patit, acum vreo 3 ani eram indragostita de brad pittlaughing si voiam sa merg in America sa-l vadlaughing Sincer, si acum imi mai place tipul, dar vorba ta, e o obsesie ce va trece de la sine, atunci cand vezi ca oricat de indragostit ai fi, sansele sa cunosti acea persoana sunt aproape nule. O sa-i treaca, mai mult ca sigur, de la sine... Si acum zi-ne :Cine ii cantaretul?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de radu valcan=
rolling on the floor