| anonim_4396 a întrebat:

Ati avut si voi momente in care nu ati avut niciun prieten si v-ati simtit descurajati si mai prejos decat toti ceilalti?straight face

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Intotdeauna. Singura perioada cand pot spune ca am avut o persoana pe care o puteam numi "prieten" a fost in copilarie, insa oamenii se schimba, uneori atat de mult si radical incat nu se mai pot intelege dupa o anumita vreme. Am doar 3-4 cunostinte cu care ma vad o data la cateva luni si atat, tocmai fiindca nu vad rostul, din moment ce nu prea am nimic in comun cu persoanele acelea. Prieteni nu am, dar nu ma simt mai prejos decat majoritatea, cu siguranta. Uneori ma simt descurajat, dar am noroc ca-mi trece repede, in general.

| Neverwas a răspuns:

Niciodata in viata mea nu m-am simtit altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred că toată lumea trece la un moment dat prin aşa ceva.

| En3Rgi a răspuns:

Da sunt momente.Majoritatea trec prin asta.

| AfroBelgianu a răspuns:

Buna, Nataly

Oricine trece prin perioada asta. Timiditatea ar fi principala cauza, nu te lasa mai prejos, fii tare! Nu aborda comportamente noi, fii tu. Nu te descuraja, asta e cel mai grav lucru. Gandeste pozitiv!

Te-am pupat, AfroB.

| NeonLights a răspuns:

Dap.Nu esti singura straight face